poniedziałek, 30 maja 2016 • do targów parts2clean pozostało 0 dni

Warsztat.pl na Twojej stronie »

Karta firmy

Miasto Brzoza
Adres Przemysłowa 5
Kraj Polska
Woj. Kujawsko-pomorskie
Telefon 052 581 22 51
Fax 052 320 15 55
WWW
E-mail poczta@werther.pl
  • Sprzedaż detaliczna
  • Sprzedaż hurtowa
  • Na zamówienie

O firmie

Firma WERTHER International Polska zajmuje się wyposażaniem serwisów samochodowych w urządzenia i instrumenty diagnostyczne. Świadczy również usługi z zakresu instalacji, konserwacji, napraw, dozoru technicznego, projektowania urządzeń technicznych i systemów informatycznych.
Grupa Polska opracowała m.in. konstrukcje i sterowania agregatów obsługowych do klimatyzatorów samochodowych. W Brzozie k/Bydgoszczy prowadzone sa tradycyjnie co roku, wiosną szkolenia z zakresu "obsługiwanie klimatyzatorów samochodowych"

Firma współpracuje z następującymi producentami:

  • WERTHER International - koncern posiadający 6 fabryk w Europie: Włochy, Dania, Francja oraz sieć dystrybucyjną w Europie, Ameryce Północnej, Afryce i Azji. Fabryki specializują się w wytwarzaniu wyrobów gotowych i podzespołów do: podnosników, montażownic ogumienia, pras hydraulicznych, agregatów do obsługi klimatyzatorów, drobnych dźwigników i żurawików. Oddzielną grupę wyrobów stanowią spręzarki specjalistyczne: bezolejowe, dentystyczne i laboratoryjne,
  • AVL DiTest - instytut badawczo-produkcyjny z siedzibą w Graz Austria. Zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem instrumentów diagnostycznych, optymalizacją komór spalania silników spalinowych, produkuje silniki dla jednej z marek samochodowych a ostatnio prowadzi prace usługowe dla prawie wszystkich producentów samochodów z zakesu "dostrajania EOBD II" .


Firma WERTHER International Polska powstała w roku 2000. Siedziba firmy mieści się w Brzozie koło Bydgoszczy. Działalność wspomagana jest przez punkty serwisowo-konsultacyjne w Białymstoku, Rzeszowie, Katowicach i Wrocławiu. Urządzenia marki WERTHER były też sprzedawane w Polsce w latach 80-tych i 90-tych. Udzielamy pomocy użytkownikom tych maszyn w zakresie drobnych napraw i dostarczania części zamiennych. Te ponad 10-cio, 15-sto letnie maszyny są najlepszą wizytówką solidności producenta

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Firmę WERTHER International POLSKA Sp. z o.o. zarejestrowano w nastepujących kategoriach:
warsztat.plDiagnostyka

Newsletter