ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

26 dni temu  22.01.2019, ~ Administrator   

60 lat gdańskiej samochodówki – braliśmy udział w wielkim jubileuszu

Na jubileuszu gdańskiej samochodówki przemawiał prezydent Gdańska Paweł Adamowicz

To wyróżniająca się placówka nie tylko w regionie, ale w kraju. Przyczynia się do edukacji uczniów nie tylko we własnych murach, ale daleko poza nimi, organizując m.in. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. Gdańska samochodówka przez 60 lat funkcjonowania wykształciła blisko 13 tysięcy fachowców. Wielu z nich pracuje dziś w renomowanych firmach i najlepszych serwisach samochodowych w kraju.

O poziomie nauczania w tej szkole wiele mówi chociażby fakt z ostatnich tygodni. Absolwent ZSS w Gdańsku, pracujący w zawodzie mechanika u jednego z dilerów samochodowych w Trójmieście, Tomasz Sosik został niedawno Mistrzem Świata Ekspertów Technicznych Grupy PSA. – Wszyscy, a szczególnie wychowawczyni Renata Marczuk, jesteśmy dumni z sukcesu naszego ucznia – mówi Barbara Dembek-Bochniak, nauczycielka z Zespołu Szkół...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

GALERIA ZDJĘĆ

„Kroniki Gdańskiej Samochodówki", przygotowane specjalnie na jubileusz, rozeszły się w ekspresowym tempie. Na szczęście będą dodrukowane
Mirosław Sreberski, dyrektor ZSS w Gdańsku (po lewej), odznacza Sebastiana Klauza, dyrektora wydawnictwa Goldman, wydawcę „Nowoczesnego Warsztatu"

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony