ReklamaB1 - ogumienie - citexpo.com.cn

Komputer w warsztacie

7 miesięcy temu  16.12.2017, ~ Administrator   

Czy twój warsztat jest już bezkonkurencyjny?

Za pomocą skonfigurowanego z oprogramowaniem czytnika można zeskanować kod QR z dowodu rejestracyjnego. Dane, takie jak nr VIN pojazdu, moc silnika itd., uzupełniają się wówczas same

Prowadzenie własnego warsztatu stanowi nie lada wyzwanie. Konkurencja na rynku motoryzacyjnym jest bardzo wyrównana, wobec czego właściciele muszą znajdować coraz to nowe sposoby nie tylko na przyciągnięcie nowego klienta, ale również na utrzymanie go na dłużej. Pomogą w tym z pewnością wykwalifikowani pracownicy oraz profesjonalna obsługa klienta, ale nie tylko. Branża IT ma w tej kwestii również wiele do zaoferowania.

Przy skutecznym zarządzaniu warsztatem należy sobie zadać kilka ważnych pytań: czego ja bym oczekiwał na miejscu klienta? Jakich udogodnień? Czym warsztat musi się wyróżniać na tle innych, aby klient wybrał właśnie moje usługi?
Firma ASCO Systemy Informatyczne sp. z o.o. sp. k. przy opracowywaniu najnowszych rozwiązań zadała sobie właśnie te pytania i przy współpracy z klientami oraz partnerami biznesowymi (warsztatami, sklepami, hurtowniami motoryzacyjnymi) stworzyła...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

GALERIA ZDJĘĆ

Terminarz pozwala skutecznie zarządzać pracą całego warsztatu

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony