ReklamaB1 - ogumienie - citexpo.com.cn

Klimatyzacja

12 miesięcy temu  24.07.2017, ~ Administrator   

Profesjonalna obsługa układów klimatyzacji – urządzenia CTR Denso Group w Polsce

W ofercie CD Group Polska dostępne są na razie maszyny do obsługi klimatyzacji z czynnikiem R134a linii Nordik, Astra i Artika, a także Kristal – linia maszyn do obsługi układów z chłodziwem R1234yf

Na rynku pojawiła się nowa grupa urządzeń do obsługi samochodowych układów klimatyzacji produkowanych przez CTR Denso Group – producenta części zamiennych, a także różnego rodzaju akcesoriów i oprzyrządowania do obsługi i naprawy układów klimatyzacji.

Dystrybucją urządzeń CTR na rynku polskim, wcześniej praktycznie na nim nieobecnych, zajmuje się założona w 2016 r. polsko-włoska spółka CD Group Polska. Jej działalność skupia się na kompleksowej obsłudze urządzeń, począwszy od przygotowania ich do pracy, poprzez uruchomienie i przeszkolenie z zakresu obsługi, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym skończywszy. Sprzedaż odbywa się poprzez sieć dystrybucji, której dalsza rozbudowa planowana jest na ten rok.
W ofercie CD Group Polska dostępne są na razie maszyny do obsługi klimatyzacji z czynnikiem R134a linii Nordik, Astra i Artika, a także Kristal...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

GALERIA ZDJĘĆ

Artika to półautomat dla profesjonalistów
Nordik i Astra, oba modele z plusem – pierwsza reprezentuje segment ekonomiczny, druga premium

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony