ReklamaB1 - TTM

Części i regeneracja

11 miesięcy temu  30.03.2017, ~ Administrator   

Radar, który patrzy wokół i...w przyszłość

Zespół inżynierów Delphi z krakowskiego centrum technicznego już od ponad dwóch lat aktywnie uczestniczy w pracach koncepcyjnych, implementacyjnych i weryfikacyjnych nad radarami SRR

Radar – technologia wcześniej kojarzona z zastosowaniami wojskowymi i lotniczymi, obecnie niezbędne wyposażenie współczesnych samochodów – sprawia, że pojazdy są bezpieczniejsze, przyczyniając się do ograniczenia częstotliwości wypadków.

Dzięki zastosowaniu wiązki promieniowania o wyższej niż standard branżowy częstotliwości radar bliskiego zasięgu SRR od Delphi oferuje szerszy zakres zastosowania technologii wspomagania kierowcy oraz bezpieczeństwa.
Radar SRR od Delphi był pierwszym na rynku radarem 76 GHz, pierwotnie wdrożonym na potrzeby martwego pola widzenia z boku kierowcy. Wyższa częstotliwość umożliwia wykrywanie obiektów pod kątem 360 stopni wokół pojazdu, na co nie pozwala standardowy radar 24 GHz. Urządzenie oferuje zasięg do 80 metrów ze znakomitym rozróżnianiem obiektów w zatłoczonym środowisku oraz ich rozmieszczeniem w przestrzeni.
Producenci...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

GALERIA ZDJĘĆ

Radary Delphi pełnią kluczową rolę w rozpoznawaniu otoczenia samochodu w algorytmach percepcji dla systemów aktywnego bezpieczeństwa, zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy i jazdy automatycznej

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony