ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

5 miesięcy temu  09.10.2018, ~ Administrator   

Technologia LED w reflektorach i warsztatach – OSRAM na targach Automechanika Frankfurt

Światła OSRAM LEDriving do VW Golfa VII zastępują reflektory z żarówkami halogenowymi i ksenonowymi. To produkt wyróżniony Automechanika Innovation Award 2018

Do warsztatu szeroka oferta lamp roboczych, a do aut m.in. retrofity LED świateł drogowych i mijania czy kompletne rozwiązania diodowe do świateł przednich. To retrofity, jak przekonywali na stoisku OSRAM przedstawiciele firmy, dające większą wydajność niż oryginalne reflektory. Dużym zainteresowaniem targowych gości cieszyła się nowa gama dobrze znanych już na rynku źródeł światła z serii Night Breaker.

– Naszym celem jest rozwijanie oferty tak, by odpowiadała potrzebom rynku – podsumowuje zaprezentowane na targach nowości Hans-Joachim Schwabe, CEO działu Specialty Lighting w firmie OSRAM. Marka ta promowała się na targach hasłem „Kierunek przyszłość”. Rzeczywiście część nowości sprawia wrażenie rozwiązań przyszłości.
Automechanika Innovation Award 2018, którą otrzymały retrofity świateł przednich, to potwierdzenie, że produkt jest nie tylko skuteczny, ale też innowacyjny. Światła...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony