ReklamaB1 - ogumienie - citexpo.com.cn

Diagnostyka

10 miesięcy temu  26.07.2017, ~ Administrator   

Wyposażenie warsztatu z Texa – wiele nowych produktów na 25-lecie firmy

25-lecie firmy Texa celebrowano podczas targów Autopromotec 2017 w Bolonii (Włochy)

To jeden z tych dostawców wyposażenia warsztatowego, który nierozerwalnie kojarzony jest z najnowszymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Texa, bo o niej mowa, świętuje w tym roku 25-lecie istnienia.

Na półmetku jubileuszowego roku prezentujemy nowości firmy przygotowane właśnie z tej okazji. Można je oglądać podczas targów na całym świecie, w których Texa bierze udział. Specjalnie dla czytelników „Nowoczesnego Warsztatu” o nowościach opowiada Barbara Masłowska, dyrektor zarządzający Texa Poland.
– Nowych produktów mamy w tym roku rekordowo dużo. Jednym z najważniejszych są wymienne moduły magnetyczne do tabletu Axone Nemo – mówi. Ten zaawansowany technologicznie tablet warsztatowy jest już dobrze znany na rynku, a aktualnie przeżywa szczyt swojego sukcesu handlowego. Zaprezentowane moduły, których wprowadzenie przewidywane jest...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

GALERIA ZDJĘĆ

25-lecie firmy zostało uczczone przez naszą redakcję pamiątkową fotografią. Na zdjęciu: Barbara Masłowska, dyrektor zarządzający Texa Poland, oraz Bruno Vianello, prezes firmy Texa S.p.A.
Tłumy na stoisku, ale też nie bez powodu. Magnesem dla odwiedzających były nowości wprowadzone przez firmę w ostatnim czasie
W tym roku Texa wprowadziła na rynek rekordowo dużo produktów

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony