Narzędzia w warsztacie

Narzędzia w warsztacie

Warto wiedzieć

11 miesięcy temu  02.08.2017, ~ Administrator   

3M zwiększa wydajność szlifierzy

W jaki sposób wybór odpowiednich narzędzi może skrócić czas pracy profesjonalistów o połowę? Czy niewielkie ziarna mogą zapewnić większą wydajność szlifierza, a automatyczne filtry poprawić koncentrację spawacza? Rozwiązania marek Speedglas™ i Cubitron™ II promowane w rozpoczynającej się 19 lipca br. kampanii 3M Science. Applied to Life.™. udowadniają, że to możliwe. Produkty firmy 3M są najlepszym przykładem tego, jak pomysły naukowców odmieniają pracę zawodowców. 

Rezultaty pracy szlifierzy oraz spawaczy uzależnione są od kilku istotnych czynników, jednym z ważniejszych jest wybór odpowiedniego sprzętu. To od jego jakości zależeć będzie czas poświęcony na realizację zadania, jego efekt końcowy oraz bezpieczeństwo samych użytkowników. Na rynku dostępnych jest wiele różnych możliwości, warto jednak zwrócić uwagę na rozwiązania, które w sposób kompleksowy odpowiadają na potrzeby profesjonalistów i są w pełni dostosowane do specyfiki wymagań branży.

Z myślą o popularyzacji zaawansowanych technologiczne rozwiązań wśród profesjonalistów szlifowania i spawania, firma 3M Poland przygotowała kolejną już odsłonę, szeroko zakrojonej kampanii 3M Science. Applied to Life.™. Kampania wystartowała 19 lipca i potrwa do 31 sierpnia. Jednym z jej elementów jest konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Zadaniem uczestników jest udzielenie odpowiedzi na pytanie: „W jaki sposób produkty 3M pomagają zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo pracy?”. Na autorów trzech najlepszych zgłoszeń czekają podwójne zaproszenia do strefy VIP na Grand Prix w żużlu, które odbędzie się 7 października w Toruniu. Więcej informacji na temat konkursu znaleźć TUTAJ.

Tworzone przez 3M rozwiązania są efektem prac badawczo-rozwojowych naukowców przy wykorzystaniu posiadanych przez 3M platform technologicznych. Współpracujemy również blisko z technologami produkcji, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby zawodowców – szlifierzy i spawaczy. Słuchamy ich uwag, przyglądamy się ich pracy i dzięki temu tworzymy produkty, które są praktyczne. Oszczędność czasu oraz energii to wymierne korzyści wynikające ze stosowania naszych rozwiązań, a ponadto dbamy o bezpieczeństwo i komfort użytkowania - mówi Marcin Galemba, 3M POLAND.
 Zawody spawacza i szlifierza to profesje, z którymi wiążą się szczególne wymagania związane z bezpieczeństwem. Muszą oni bowiem chronić swój wzrok, ale też drogi oddechowe, a często też słuch, ze względu na obecność głośnych maszyn w ich otoczeniu. A przy tym, wykorzystywane rozwiązania muszą zapewniać profesjonalistom wygodę przez 6 do nawet 8 godzin pracy. Nasze przyłbice  z nowym filtrem 3M™ Speedglas™ 9100XXi to właśnie połączenie solidności i bezpieczeństwaz pełnią komfortu - mówi Piotr Mikłaszewicz, 3M POLAND.

Więcej o nowych produktach 3M dla szlifierzy piszemy TUTAJ.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony