ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Paliwa i oleje

Chemia w warsztacie

Paliwa i oleje

ponad rok temu  06.09.2018, ~ Administrator   

Dlaczego wymiana oleju to za mało?
Strona 3 z 3

Tymczasem są metody na skuteczne oczyszczenie filtra z sadzy i przywrócenie mu pierwotnej sprawności bez szkody dla silnika. Jedną z takich metod, którą może zastosować każdy warsztat samochodowy, jest zastosowanie preparatu czyszczącego Liqui Moly DPF Cleaner 5169 (preparat czyszczący ) i 5171 (preparat płuczący).

Biorąc pod uwagę wydajność środka czyszczącego, ta metoda jest relatywnie tania, gdyż na jedno czyszczenie zużywa się preparatu za około 150 zł. To wyjątkowo niska cena za pozbycie się tak dolegliwego problemu wielu nowych jednostek wysokoprężnych. Aby wyczyścić filtr wystarczy zdemontować czujnik temperatury i za pomącą specjalnej sondy w odpowiedniej kolejności wprowadzić oba płyny na nie pracującym silniku.

Liqui Moly Pro-line Serwis

Dla zainteresowanych warsztatów Liqui Moly przygotowało program partnerski Liqui Moly Pro Line Serwis. Warsztaty zrzeszone w sieci mogą liczyć na szkolenia techniczne, obredowanie i materiały reklamowe pomocne przy sprzedawania omawianych usług. Przynależność do grona warsztatów powiązanych z LM niesie za sobą same profity. Liqui Moly Polska organizator ww. sieci nie przymusza do określnych zakupów, choć należy dodać że oprócz obrendowania, przeszkolenia dodania warsztatu do wyszukiwarki znajdującej się na www.liqui-moy.pl każdy nowy klient może skorzystać z umowy inwestycyjnej lub motywacyjnej. Szczegóły współpracy można poznać u handlowców Liqui Moly .

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 5
  POINFORMOWANY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony