ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

ponad rok temu  15.05.2010, ~ Administrator   

Najważniejszy jest precyzyjny wybór
Strona 5 z 6

CHŁODZIWA
Najwyższej jakości seria chłodziw i inhibitorów firmy Penrite, zatwierdzona przez producentów OEM, jest przeznaczona do większości pojazdów. Tak jak w przypadku olejów silnikowych, producenci pojazdów określają, jakie typy chłodziw do silnika i inhibitorów są wymagane do ich pojazdów. Dlatego też odpowiednie chłodziwo do silnika ma kluczowe znaczenie w zachowaniu wydajności i trwałości pojazdu, a także pozwala zachować gwarancję producenta pojazdów.
Chłodziwa Penrite są odpowiednie do samochodów osobowych, dostawczych, z napędem 4WD, pojazdów ciężarowych, motocykli, wyścigowych, zabytkowych i klasycznych, do środków transportu morskiego i wielu innych.

PŁYNY HAMULCOWE
Seria płynów hamulcowych Penrite może być stosowana, gdy wymagane są płyny DOT 3, DOT 4 i Super DOT 4. Nasze produkty spełniają i przewyższają normy branżowe i są najlepszej jakości syntetycznymi płynami bez zawartości ropy naftowej, przeznaczonymi do stosowania w układach hamulcowych i sprzęgła w samochodach osobowych, samochodach dostawczych i ciężarowych, z napędem 4WD, ciągnikach, motocyklach oraz wszędzie tam, gdzie producent wymaga płynów tego rodzaju. Seria ta zawiera wysokiej wydajności płyn Racing Brake Fluid posiadający wysoką temperaturę wrzenia, który jest z powodzeniem stosowany podczas wyścigów samochodowych.

PŁYNY DO UKŁADÓW WSPOMAGANIA KIEROWNICY I ZAWIESZENIA

Penrite oferuje szeroki asortyment ogólnych i specjalistycznych płynów do układów wspomagania kierownicy i zawieszenia do większości samochodów osobowych, dostawczych, z napędem 4WD oraz samochodów ciężarowych. W tym asortymencie znajdują się płyny syntetyczne i półsyntetyczne, stosowane w samochodach produkowanych w Europie, Japonii, USA i Australii, a także w wielu innych krajach. W niektórych pojazdach nasze płyny do układów wspomagania kierownicy mogą być także używane jako płyny do układów zawieszenia.

SMARY
Penrite produkuje smary do wszystkich zastosowań w każdej gałęzi przemysłu, w tym dedykowane do motoryzacji. Asortyment produktów zaspokoi potrzeby każdego warsztatu.

Penrite jako jedna z niewielu firm na świecie posiada w swojej ofercie smary przeznaczone do pojazdów zabytkowych. Są one produkowane ze starannie dobranych komponentów, tak aby były w pełni kompatybilne z mechanizmami i uszczelnieniami użytkowanymi w pojazdach starszej daty.

Tagi: Automore, Penrite,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony