Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

Warto wiedzieć

Marketing w warsztacie

9 miesięcy temu  06.10.2017, ~ Administrator   

BIZOL tworzy sieć serwisów partnerskich

Dla odpowiedzialnego kierowcy wybór warsztatu jest prawie tak samo ważny, jak wybór przedszkola dla naszego dziecka czy weterynarza dla pupila. Znalezienie odpowiedniego warsztatu samochodowego teoretycznie nie jest trudne. Takich miejsc na mapie jest bardzo dużo, zazwyczaj w każdej większej dzielnicy dużego miasta znajduje się ich kilka. Mieszkańcy mniejszych miejscowości też nie powinni narzekać na brak dostępu do warsztatów samochodowych. A jednak…

Wszystko wydaje się łatwe, dopóki teoria nie staję się rzeczywistą potrzebą i sami musimy skorzystać z usług mechanika, ponieważ trzeba wymienić olej, klocki hamulcowe lub dokonać naprawy. Jak już nastąpi ten moment, to dzwonimy po znajomych, szukamy opinii w Internecie, zostawiamy nasze auto w rękach specjalistów i czekamy na rezultat. Całe szczęście, jeśli trafimy na profesjonalistów, naprawa zostanie wykonana prawidłowo i terminowo. Gorzej, gdy mamy nieco mniej szczęścia i losy naszego samochodu przypominają historie pokazywane w popularnych program telewizyjnych, gdzie widzimy nieprofesjonalnie wykonane usługi, na których cierpi nasz samochód i portfel, co często nie okazuje się od razu, ale dopiero po kilku- lub kilkunastu dniach.

W celu uniknięcia takich nieprzyjemnych doświadczeń warto korzystać z rekomendowanych warsztatów, współpracujących z uznanymi firmami, co jest gwarancją jakości świadczonych usług.

BIZOL, niemiecki producent olejów, postanowił ułatwić życie kierowcom i właśnie tworzy w Polsce sieć warsztatów partnerskich. Warsztaty zrzeszone w sieci BIZOL to sprawdzone, rzetelne firmy. Zespół mechaników tworzą w nich wysoko wykwalifikowani, godni polecenia fachowcy, korzystający z produktów od legalnych i profesjonalnych dostawców. Już wkrótce na oficjalnej stronie internetowej www.bizol.pl dostępna będzie lista zrzeszonych w sieci warsztatów. Wykaz, w miarę rozrastania się sieci, będzie stale aktualizowany. Obecnie BIZOL prowadzi rozmowy z kilkunastoma przyszłymi, potencjalnymi partnerami. Jednocześnie firma zachęca, zainteresowane współpracą, warsztaty samochodowe z całej Polski do bezpośredniego kontaktu.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony