Paliwa i oleje

ponad rok temu  06.09.2017, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Rajdowe sukcesy BIZOLA

Ostatni weekend sierpnia dostarczył miłośnikom motoryzacji, niezapomnianych wrażeń, za sprawą 41. Rajdu Kormoran. Został on rozegrany na malowniczych, szutrowych trasach w okolicach Mikołajek.

Podczas sobotniego otwarcia imprezy zawodnicy podkreślali, że nie mogą doczekać się rywalizacji na odcinkach specjalnych, znanych z Rajdu Polski. Pogoda dostarczyła dodatkowych wrażeń, ponieważ od samego rana nad Mikołajkami gromadziły się chmury, z których zaczęło intensywnie padać. Odcinki stały się śliskie, a zawodnicy porównywali jazdę na rajdzie do ślizgania się po lodzie. Jednak ten pogodowy kaprys, nie miał najmniejszego wpływu dobrą zabawę i klimat imprezy. Fantastyczny nastrój towarzyszył zawodnikom także na mecie. Rajd ukończyło 25, spośród 28 załóg, które stanęły do rywalizacji.

Powody do radości miała firma BIZOL – oficjalny partner olejowy Rajdu Kormoran. Dwie załogi jadące w barwach BIZOL-a stanęły na podium. I miejsce w klasie RWD zajęli Paweł ZAKRZEWSKI / Mateusz MARTYNEK ( BMW 130i), natomiast III miejsce w klasie K1 wywalczyli Bogdan JANKOWSKI / Grzegorz ROCHNA BMW E30.