Chemia w warsztacie

Dwa wydarzenia, które z pewnością zainteresują branżę moto

Ujawniono daty dwóch wydarzeń, które będą miały miejsce w 2018 roku. Mowa tu o targach PaintExpo (ok. 500 wystawców związanych z lakiernictwem) oraz parts2clean - flagowym wydarzeniu tyczącym się czyszczenia elementów przemysłowych i różnorakich powierzchni.

PaintExpo ma już kilkuletnią tradycję. W 2016 roku w Karlsruhe Exhibition Center (Niemcy) zaprezentowało się ponad 500 wystawców z 27 krajów. Każdy z nich prezentował produkty związane z lakiernictwem: malowaniem ciekłym, proszkowym itp. 31,5% wszystkich wystawców pochodziło spoza Niemiec. Targi odwiedziło prawie 11 tys. osób. Nie zabrakło prezentacji nowych technologii, warsztatów, szkoleń. 

PaintExpo odbędzie się w dniach od 17 do 20 kwietnia 2018 roku również w Exhibition Center Karlsruhe (Niemcy).

Szczegóły można znaleźć tutaj: www.paintexpo.com

parts2clean natomiast to wydarzenie wyjątkowe, będące liderem w swojej branży. To międzynarodowe targi poświęcone… dbaniu o czystość narzędzi, elementów i powierzchni przemysłowych. To właśnie tam można poznać najnowsze trendy na rynku, zdobyć cenną wiedzę i przełożyć to na dodatkowy zysk i sprzedaż w firmie. To kluczowe miejsce spotkań dla każdego, kto szuka optymalnego i nowoczesnego rozwiązania dla swojego projektu - jak chociażby warsztatu bądź… sieci warsztatów.

Targi parts2clean zaplanowano na 23-25 października 2018 roku.

Miejsce: Exhibition Center Stuttgart, Niemcy

Szczegóły: www.parts2clean.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony