Reklama

Chemia w warsztacie

Nowości produktowe

Chemia w warsztacie

10 miesięcy temu  23.06.2017, ~ Administrator   

Nowy szampon samochodowy SONAX

SONAX do swojej oferty wprowadza nowy produkt do pielęgnacji samochodu – koncentrat szamponu o zapachu zielonej cytryny.

Myjki ciśnieniowe to urządzenia, po które coraz częściej sięgają nie tylko profesjonaliści. Przystępne ceny, wysoka wydajność i oszczędność czasu – to wszystko przemawia na korzyść tych poręcznych urządzeń, które zyskują coraz większą sympatię użytkowników .

Myjki szczególnie dobrze sprawdzają się podczas mycia i pielęgnacji samochodu. Aby wyjść naprzeciw osób, które używają myjek, SONAX opracował nową formułę szamponu samochodowego, który idealnie nadaje się do mycia pojazdów właśnie za ich pomocą.

Koncentrat szamponu SONAX Green Lemon to wydajne rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko
i dokładnie usunąć zabrudzenia z karoserii auta. Koncentrat nadaje się do wszystkich powierzchni lakierowanych, gumowych, plastikowych, winylowych oraz szklanych. Ponieważ posiada neutralne PH, jest łagodny dla każdej powierzchni. Dzięki temu, nie ma negatywnego wpływu na wszelkie powłoki ochronne, którymi pokryty jest lakier auta (powłoki kwarcowe, polimerowe, woski). Dodatkowo warto podkreślić, że marka SONAX zadbała o to, by koncentrat szamponu SONAX Green Lemon był wolny od fosforanów. Oznacza to, że jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

Szampon może być również używany tradycyjnie, czyli bez myjki wysokociśnieniowej. Opakowanie zawiera 2 litry koncentratu.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony