ReklamaB1 - ogumienie - citexpo.com.cn

Ogumienie

Ogumienie

Opony

Opony ciężarowe

nie przegap Świat Opon

11 miesięcy temu  10.07.2017, ~ Administrator   

Giti poszerza gamę opon regionalnych

Giti Tire rozwija gamę opon regionalnych do mieszanych zastosowań wprowadzając do swojej ofery dwa nowe modele.

Dostępny w rozmiarach 295/80R22.5 oraz 315/70R22.5 model Giti GAM837 dedykowany jest na wszystkie osie w rosnącym segmencie gabarytowym. Początkowo opona kierowana będzie głównie na rynek pierwszego montażu, nie zapominając jednak o rynku wymiany.

Kolejną oponą jest Giti GAM851. To szeroka opona prowadząca oraz naczepowa, gwarantująca doskonałe osiągi w trudnym terenie, jak na przykład place budowy. Opona początkowo będzie dostępna w rozmiarze 385/65 R22.5 z indeksem prędkości 160 (158). Kolejne rozmiary pojawią się na koniec roku 2017 oraz na początku roku 2018. Nowy model zastąpi popularną oponę GT Radial GT876.

Oba bieżniki posiadają nową zaawansowaną mieszankę, minimalizującą ryzyko nacięć oraz odporną na otarcia, co dodatkowo zabezpiecza karkas przed uszkodzeniem na nieprzyjaznych nawierzchniach. Specjalnie zaprojektowany wzór bieżnika zapewnia dobre samooczyszczanie się opony z kamieni oraz błota. Obie opony posiadają również oznaczenie 3PMSF co pozwala na ich użytkowanie we wszystkich warunkach pogodowych, również zimą.

“Nasze badania rynku obejmują różnych klientów oraz różne typy pojazdów i ich zastosowań. Kiedy jasnym jest, że dany model zaczyna się rozwijać i w przyszłości popyt będzie znaczący, chcemy szybko reagować dostarczając kolejną wysokiej jakości oponę dla danego sektora - mówi Daria Sala della Cuna, Sales & Marketing Director - Europe for Truck and Bus (TBR) w Giti Tire.

Nowe modele GAM837 (na zdjęciu poniżej po lewej) oraz GAM851 (po prawej) są przykładem podążania za rynkiem. Oba wprowadzone dla specyficznych mieszanych zastosowań oraz z oznaczeniami, które są obecnie pożądane.

- Tylko dzięki kompleksowemu podejściu będziemy w stanie rozwijać naszą markę w przyszłości, dostarczając wysokiej klasy produkty spełniające zapotrzebowanie rynku europejskiego - dodaje Daria Sala della Cuna.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony