ReklamaB1 - ogumienie - citexpo.com.cn

Ogumienie

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

11 miesięcy temu  10.08.2017, ~ Administrator   

Na jakich oponach pojedzie najnowszy Arteon?

Fot. Norbert Aepli

Wielokrotnie nagradzane opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 klasy Ultra-High Performance, wyposażone w najnowszą technologię SealTech, zostały wybrane przez Volkswagena jako oryginalne wyposażenie nowego Arteona.

SealTech to najnowsza innowacja Goodyeara z zakresu wydłużonej mobilności, oparte na technologii uszczelniacza stosowanego po wulkanizacji. System zabezpiecza uszkodzenia o średnicy do 5 mm w bieżniku opony, zapewniając doskonałe i zrównoważone osiągi. W rezultacie w przypadku najechania przez samochód np. na gwoździa kierowca może zorientować się o tym fakcie dopiero podczas sezonowej wymiany ogumienia, gdyż osiągi jego pojazdu pozostają na niezmienionym poziomie. Oznaczenie SealTech będzie widoczne na bocznej ścianie opony.

“Z dumą poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy Goodyear SealTech w oponach dla nowego VW Arteon. Zainteresowanie rozwiązaniami z zakresu wydłużonej mobilności nieustannie rośnie, zarówno ze strony producentów samochodów jak i konsumentów. Z tego powodu kontynuujemy inwestycje w rozwój technologii takich jak SealTech, które zaspokajają wymagania naszych partnerów”, powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający ds. wyposażenia fabrycznego dla pojazdów osobowych Goodyear w regionie EMEA.

Nowy Volkswagen Arteon to czterodrzwiowy fastback, który imponuje innowacyjną lecz praktyczną konstrukcją. Aby zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy, samochód można wyposażyć w opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 rozmiaru 225/55R17 97W i 245/45R18 96W z nową technologią Goodyear SealTech.

Zobacz zasady działania technologii Goodyear SealTech:

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ mateusz 1 10 miesięcy temu Ciekawe ile sobie krzykną za samochód na takim wyposażeniu, ale coś czuję, że niemało. Owszem doceniam porządny produkt, tylko w rozsądnych pieniądzach. Jeżdże na tomketach czeskich i co do przyczepności nie mam żadnych zastrzeżeń a drogo za nie nie dałem
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony