ReklamaB1 - ogumienie - citexpo.com.cn

Ogumienie

Części i regeneracja

Ogumienie

Serwis ogumienia

Wydarzenia

ponad rok temu  19.06.2017, ~ Administrator   

Trwają targi regeneracji. Zaglądamy na stoisko AS
Strona 1 z 2

Wczoraj rozpoczęły się w Amsterdamie jedne z największych targów w Europie, skierowanych do specjalistów działających na rynku związanym z regeneracją części do różnych pojazdów. Szacuje się, że w tym roku swoje produkty zaprezentuje 260 wystawców z 25 krajów, przy czym organizatorzy spodziewają się odwiedzających z ponad siedemdziesięciu państw.

W Amsterdamie są już przedstawiciele naszej redakcji. Będziemy relacjonować to wydarzenie.

- Podczas tegorocznej edycji prezentować będziemy markę AS w nowej szacie graficznej. Pokażemy nasze produkty w trzech odsłonach: Economy line, Standard line i Premium line. Oferujemy przede wszystkim alternatory i rozruszniki, a także ich części składowe, które dostępne są w skatalogowanej formie – mówi Tomasz Kaszubowski, wiceprezes zarządu firmy AS-PL Sp. z o.o. – Targi ReMaTec 2017 są dla nas wyjątkowym wydarzeniem między innymi dlatego, że obchodzimy w tym roku Jubileusz 25-lecia działalności w branży. Nasza firma znana była dotychczas pod nazwą AUTO-STARTER – Kaszubowska Danuta. W styczniu tego roku przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością – dodaje.

Polska marka na światowym rynku

- Współpracujemy z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów. Połączenie doświadczenia z kontaktami handlowymi i sprzedażą oraz wymiana dobrych praktyk powodują, że marka AS cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty cieszyły się najwyższą jakością. Naszym celem jest umocnienie silnej pozycji w branży – mówi Paweł Kotala, dyrektor ds. eksportu. I dodaje: – ReMaTec to bardzo ważne wydarzenie w przemyśle regeneracyjnym. Daje możliwość wzbogacenia wiedzy na temat trendów i rozwoju technicznego. Ponadto umożliwia kontakt twarzą w twarz.

MARKA WŁASNA AS

Katalog produktów obejmuje około 14 500 pozycji, odpowiadających blisko 200 000 referencji. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli. Części podzielone zostały na trzy linie produktowe:

- Economy line charakteryzująca się równowagą pomiędzy ceną, a wysoką jakością. Wszystkie produkty gwarantują pewny rozruch i wydajność.

- Standard line to całkowita niezawodność i pewność rozruchu. Doskonała relacja ceny do jakości proponowanych produktów.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony