Pojazdy użytkowe

Części i regeneracja

Pojazdy użytkowe

Wydarzenia

ponad rok temu  18.09.2017, ~ Administrator   

IAA Frankfurt: Webasto prezentuje nowe rozwiązania
Strona 1 z 2

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych we Frankfurcie nad Menem, które odbywają się w dniach 12-24 września, firma Webasto, lider światowego rynku szyberdachów, dachów składanych i panoramicznych, prezentuje nowe rozwiązania dla mobilności jutra.

– „Realizując naszą podwójną strategię, wzmacniamy nasze obecne kompetencje, a jednocześnie rozszerzamy działalność na nowe obszary” – wyjaśnia dr Holger Engelmann, Prezes Zarządu Webasto SE. – „Obecnie pracujemy intensywnie nad produktami i technologiami dla elektromobilności”.

Firma prezentuje na targach zaawansowane rozwiązania w tradycyjnych obszarach swojej działalności oraz nowe produkty dla samochodów z napędem elektrycznym. Stoisko Webasto znajduje się w hali 8.0, stanowisko A19.

Webasto Charging Solutions: niemiecka premiera

Webasto Charging Solutions został pokazany na targach we Frankfurcie po raz pierwszy w Niemczech. Kompleksowa oferta obejmuje sprzęt, instalację i obsługę, proponując kompleksowe rozwiązania dla producentów samochodów elektrycznych, a także dla klientów prywatnych i komercyjnych. Webasto wprowadza cztery nowe rozwiązania do ładowania aut­: trzy stacjonarne stacje ładowania o mocy 22 kW oraz mobilny system ładowania o mocy 11 kW. Stacjonarna stacja ładowania Webasto Pure jest podstawową stacją ładującą Wallbox, wykorzystującą do ładowania prąd przemienny. Webasto Next ma dodatkową zaletę w postaci zgodności z siecią i możliwości integracji z inteligentnym domem. Webasto Life to propozycja atrakcyjna szczególnie dla klientów komercyjnych, umożliwiająca ładowanie prądem stałym z dużą wydajnością. Firma oferuje też niewielki i łatwy w transporcie mobilny system ładowania Webasto Go.

Rozwój systemów akumulatorowych

Kolejna premiera wiąże się z wprowadzeniem wysokonapięciowego systemu akumulatorowego „made by Webasto”. W ten sposób firma wchodzi na rynek systemów akumulatorowych. System opracowano z myślą o wszelkich formatach ogniw – cylindrycznych, pakietowych i pryzmatycznych. Systemy akumulatorowe można projektować pod kątem konkretnych wymagań zamawiającego z uwzględnieniem zakładanych przez niego kosztów.

– „Dysponując bogatym doświadczeniem w zakresie zarządzania ciepłem, jesteśmy w stanie tworzyć akumulatory wyróżniające się doskonałymi parametrami i trwałością” – mówi dr Engelmann.

Nowe technologie grzewcze dla każdego rodzaju napędu

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony