SZKOLENIA

Warto wiedzieć

Wydarzenia

SZKOLENIA

ponad rok temu  28.02.2018, ~ Administrator   

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 13.03.2018

Data zakończenia: 31.12.2018

Ciężarówka szkoleniowa Inter Cars rusza w trasę

Mobilna ciężarówka szkoleniowa znów rusza w trasę! W tym roku ShowTruck zamierza odwiedzić ponad dwadzieścia lokalizacji i przeszkolić ponad trzy tysiące uczestników! Profesjonalne szkolenia gwarantują wysokiej klasy prelegenci z Inter Cars, a także partnerzy całej akcji, wśród nich m.in. Bosch i Febi.

Tegoroczna edycja szkoleń rozpoczyna się już 13 marca w Białymstoku i Suwałkach. Przez pierwsze dwa dni ShowTruck stacjonował będzie w stolicy Podlasia, a tematami szkoleń będą: Systemy oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych – diagnostyka KTS Truck oraz budowa i zasada działania elektro-pneumatycznych układów hamulcowych na przykładzie układu Knorr 2.2. Oba szkolenia rozpoczną się o godz. 9.30 i potrwają do wczesnych godzin popołudniowych. 

W dniach 15-16 marca ShowTruck przeniesie do Suwałk, gdzie zaplanowano dwa dni intensywnych szkoleń. W czwartek uczestnicy zaznajomią się ze specjalistycznymi poradami na temat układu oczyszczania spalin Euro 6 pod kątem niedomagania układów i diagnostyki, poznają również Intarder – zwalniacz firmy ZF. Z kolei piątkowe panele dedykowane będą czujnikom EDC i FEBI stosowanym w  pojazdach ciężarowych oraz diagnostyce układu za pomocą urządzeń diagnostycznych KTS Truck i TEXA. Ze wszystkimi powyższymi szkoleniami zapoznają się także uczestnicy warsztatów w Sochaczewie, do którego ShowTruck zawita w dniach 20-23 marca. W kolejnych tygodniach największa mobilna ciężarówka szkoleniowa w Polsce przyjedzie jeszcze m.in. do Cieszyna, Starachowic, Kalisza, Nowego Sącza, Piły, Rzeszowa, Płocka, Radomia, Wrocławia i Krakowa.

Szkolenie z trasy ShowTruck w 2017 roku

Innowacyjna formuła szkoleń zaproponowanych przez Inter Cars spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem w środowisku, zarówno wśród klientów, dostawców, jak i filiantów. O sukcesie projektu najlepiej świadczą liczby – ponad 100 szkoleń, w których udział wzięło około 3 tysięcy uczestników.

Wiele wskazuje na to, że w 2018 roku projekt ShowTruck zyska kolejnych zwolenników, przybędą nowe lokalizacje, a liczba uczestników znacząco się zwiększy. Zmodyfikowane zostały tematy szkoleń, obecnie obejmują one o wiele szersze spektrum i skupiają się w na wielu płaszczyznach, nie poruszanych w ubiegłorocznej edycji projektu.

ShowTruck 2018 to m.in.:

- diagnostyka komputerowa w silnikach z normą Euro 6; 
- układy oczyszczania spalin z normą Euro 6; 
- układ przeniesienia napędu (zautomatyzowane oraz manualne skrzynie biegów stosowane w pojazdach ciężarowych i sprzęgła we współczesnych pojazdach ciężarowych); 
- współczesne układy hamulcowe powiązane z systemami bezpieczeństwa stosowane
w pojazdach ciężarowych.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń z rynku ciężarowego oraz zapisy na szkolenia ShowTruck TUTAJ.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony