SZKOLENIA

Części i regeneracja

Diagnostyka

Warto wiedzieć

Wydarzenia

SZKOLENIA

10 miesięcy temu  11.09.2018, ~ Administrator   

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 01.08.2018

Data zakończenia: 30.09.2018

Delphi Technologies zaprezentuje nowe oblicze marki
Strona 1 z 3

Firma Delphi Technologies wybrała targi Automechanika Frankfurt, (11-15 września, hala 4.0, stoisko C12), aby zaprezentować swoją nową strategię dla rynku części zamiennych, powstałą po oddzieleniu spółki od Delphi Automotive w grudniu 2017 r. Globalny dostawca zaawansowanych technologii w zakresie układów napędowych, bazując na swoich osiągnięciach w zakresie dostaw na wyposażenie fabryczne (OE), wspiera swoich klientów z rynku części zamiennych, by skorzystali z pojawiających się niezwykłych nowych możliwości w okresie bezprecedensowych zmian.

„Biorąc pod uwagę ostatnie 100 lat, obecnie nasza branża doświadcza zmian zachodzących w najszybszym tempie” – powiedział Alex Ashmore, prezes ds. rynku części zamiennych Delphi Technologies. „Jako czołowy producent OE doskonale rozumiemy nowe technologie, które już wkrótce pojawią się w warsztatach samochodowych; a jest to tylko jedna strona medalu. Motoryzacyjny rynek części zamiennych ma własny plan przyśpieszenia technologicznego z aktualizacjami i informacjami w chmurze, kompleksowymi systemami diagnostycznymi i wieloma innymi rozwiązaniami. Zmiany te dzieją się właśnie teraz i dotyczą nas wszystkich. To najbardziej fascynujący okres dla pracowników tej branży”.

Pod koniec ubiegłego roku, firma przyjęła nazwę Delphi Technologies, po wydzieleniu kluczowych pionów zajmujących się układami napędowymi i rynkiem części zamiennych z Delphi Automotive, obecnie Aptiv. Szerokie portfolio technologiczne z uwzględnieniem układów wtrysku paliwa, układów napędów elektrycznych oraz systemów sterujących w samochodach osobowych i użytkowych konwencjonalnych, zelektryzowanych i w pełni elektrycznych pomaga czołowym światowym producentom samochodów wytwarzać pojazdy bezpieczniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajne.

„Bezpośrednia bliskość i stały dostęp do technologii OE przekłada się na naszą głęboką wiedzę fachową, której wartość poznało już wielu klientów rynku części zamiennych” – wyjaśnia Ashmore. „Udany program serwisowania silników Diesla jest obecnie wdrażany w odniesieniu do systemów GDi, jednego z najszybciej rozwijających się obszarów obsługi zaawansowanej technologii na niezależnym rynku części zamiennych. Jako dostawca OE rozumiemy poważne wyzwania związane z serwisowaniem systemu pracującego pod wysokim ciśnieniem i wytwarzanym z wykorzystaniem tolerancji stosowanych w przemyśle lotniczym. Skutkuje to koniecznością zastosowania specjalnych systemów diagnostycznych i napraw oraz części wykorzystania najwyższej jakości zapewniających sprawną i skuteczną naprawę. Warsztaty współpracujące z Delphi Technologies mogą zapewnić sobie dodatkowe źródło dochodu i szybki wzrost w tym dynamicznym sektorze”.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ podroznik3 1 10 miesięcy temu Mam kilka ich części w samochodzie i faktycznie są solidne, jak sie uda ogarnąć tanio lot to może sie wybiore na te targi
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony