ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

SZKOLENIA

Warto wiedzieć

Wydarzenia

SZKOLENIA

ponad rok temu  05.03.2018, ~ Administrator   

Miejsce: Cały kraj

Data rozpoczęcia: 01.03.2018

Data zakończenia: 31.03.2018

Marcowe szkolenia w Inter Cars

Inter Cars zaprasza do udziału w szkoleniach dla mechaników. W marcu przygotowano spotkania kierowane zarówno do pracowników warsztatów, naprawiających auta osobowe, jak i pojazdy ciężarowe.

W marcu Dział Szkoleń Inter Cars przygotował bogatą, liczącą niemal czterdzieści propozycji ofertę szkoleń skierowaną do mechaników zajmujących się naprawą samochodów osobowych.

Znaczna część z nich to szkolenia bezpłatne, a większość zorganizowana zostanie w ramach projektu ShowCar, w którym wielka mobilna ciężarówka Inter Cars jeździ po całej Polsce organizując dziesiątki spotkań, w których udział biorą tysiące mechaników. W marcu ShowCar zatrzyma się na dłużej w Siedlcach i Bolesławcu, inne szkolenia zaplanowane zostały także m.in. w filiach Inter Cars w Nowym Sączu, Białymstoku, Wrocławiu, Lublinie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Pruszczu Gdańskim, Częstochowie i Piekarach Śląskich. Kilka szkoleń zaplanowano także w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie.

Tradycyjnie, tematyka szkoleń jest bardzo szeroka. Na najbliższych spotkaniach mechanicy dowiedzą się m.in. o automatycznych skrzyniach biegów, zasobnikowych układach zasilania silników ZS, układzie rozrządu i napędu paskowego, budowie układu klimatyzacyjnego czy filtrach DPF używanych we współczesnych pojazdach osobowych. W marcowym kalendarzu przewidziano również szkolenia kierowane raczej do właścicieli serwisów, wśród nich m.in. dedykowane JPK, czyli rewolucji w księgowości warsztatów w 2018 roku, a także poświęcone zarządzeniu serwisem samochodowym i oraz własnym biurem.

Szkolenia ciężarowe

W marcu Dział Szkoleń Inter Cars proponuje również kilka spotkań dla pracowników warsztatów naprawiających samochody ciężarowe. W pierwszej połowie miesiąca startuje kolejna edycja ShowTruck – mobilnej ciężarówki szkoleniowej – która swoje premierowe przystanki w 2018 roku będzie miała w Białymstoku (13-14 marca) oraz w Suwałkach (15-16 marca). Na szkoleniach tych uczestnicy dowiedzą się więcej m.in. o systemach oczyszczania spalin i filtracji, układach oczyszczania spalin Euro 6 czy nowych czujnikach EDC kontrolujących prawidłową pracę silnika.

Dokładny harmonogram i tematykę wszystkich szkoleń dla mechaników z branży osobowej można znaleźć na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony