ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

TARGI

Ogumienie

TARGI

Zagraniczne

ponad rok temu  31.01.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Data rozpoczęcia: 29.05.2018

Data zakończenia: 01.06.2018

„Dziesięciu najlepszych” na targach The Tire Cologne 2018

Na 16 miesięcy przed majowo-czerwcowymi targami w niemieckiej Kolonii, organizatorzy chwalą się, że hala wystawowa została już zapełniona w ponad 60 procentach. Dziewięciu producentów z tak zwanej „wielkiej dziesiątki” potwierdziło swoje przybycie: Bridgestone, Michelin, Goodyear, Continental, Pirelli, Sumitomo/Falken, Yokohama, Maxxis i GITI. Rozmowy z Hankook „są obecnie w toku”.

Od 29 czerwca do 1 czerwca w niemieckiej Kolonii odbędą się targi „The Tire Cologne”, podczas których spotkają się nie tylko producenci opon, ale również hurtownicy i producenci obręczy. Zjawią się również przedstawiciele firm świadczących usługi motoryzacyjne, znajdzie się również miejsce tematy związane z przemysłem oponiarskim, ale w kontekście warsztatowym. Podobnie jak w przypadku innych takich wydarzeń, organizatorzy zapowiadają dyskusje na temat recyklingu, utylizacji starych opon oraz poświęcą czas na opony bieżnikowane. 

Jak wspomnieliśmy na wstępie, na targach pojawią się czołowi producenci z całego świata. Swojego zadowolenia nie kryje Ingo Riedeberger, project manager odpowiedzialny za wydarzenie.

Dla dużych producentów opon, The Tire Cologne 2018 jest jedną z najważniejszych imprez międzynarodowych. Firmy w niektórych przypadkach wynajęły powierzchnie o 50 procent większe, niż poprzednio. 

Jednocześnie padają zapewnienia o tym, że organizatorzy nie rozmawiają wyłącznie o rozplanowaniu tych firm, które już zadeklarowały swoją obecność, ale rozmowy toczą się również z potencjalnymi wystawcami. To wszystko oznacza, że będzie to z pewnością duże i ważne wydarzenie dla całej branży oponiarskiej.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony