ReklamaB1 - breck 04.06-30.06 Kamila

TARGI

Części i regeneracja

Wydarzenia

TARGI

Zagraniczne

10 miesięcy temu  31.07.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Organizator: Automechanika

Miejsce: Frankfurt

Data rozpoczęcia: 11.09.2018

Data zakończenia: 15.09.2018

Co pokaże ZF Aftermarket na targach Automechanika 2018?

Stoisko ZF Aftermarket numer 91 w hali 3 koncentruje się na inteligentnych rozwiązaniach i innowacyjnych produktach fot. ZF

Strona 1 z 3

W celu osiągnięcia długoterminowego sukcesu ważna jest transformacja z tradycyjnej firmy produkującej części zamienne na dostawcę inteligentnych usług mobilnych. ZF Aftermarket zapowiada swój udział na wiodących międzynarodowych targach Automechanika Frankfurt 2018, gdzie zaprezentuje funkcjonujące już koncepcje i produkty, niezbędne do osiągnięcia sukcesu w zmieniającej się branży. Na stoisku A91 w hali 3 firmy ZF Aftermarket odbędą się nie tylko światowe premiery m.in. Electric Blue, nowej generacji innowacyjnych klocków hamulcowych dla pojazdów elektrycznych, ale również debaty i prezentacje dotyczące nowych koncepcji napędów. Zaprezentowana zostanie również oferta usług prowadzących do cyfryzacji biznesu warsztatowego.

Osiemnaście miesięcy po integracji ZF Services i TRW Aftermarket i utworzeniu ZF Aftermarket, firma ta udowodnia, że jest doskonale przygotowana do kształtowania mobilnej przyszłości na rynku części zamiennych. Jako zaufany i niezawodny partner, ZF Aftermarket dąży do tego, aby wyzwania takie jak cyfryzacja i elektromobilność stały się ogólnodostępnymi kompetencjami biznesowymi dla klientów. 

„Jako dywizja koncernu ZF jesteśmy zaangażowani w rozwój technologii motoryzacyjnej na wczesnym etapie. Niezależnie, czy mówimy tu o autonomicznych taksówkach, transporcie publicznym napędzanym elektrycznie czy też połączeniu różnych środków transportu w sieć – rozwiązania marki ZF prowadzą w kierunku mobilności oraz zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Motto grupy ZF brzmi: >see. think. act.<. To również determinuje nasze działania na rynku części zamiennych. Obecnie widzimy w jakim kierunku podąża rynek, a to pozwala nam na aktywne działania i pracę nad innowacyjnymi projektami, które następnie zostaną wdrożone na rynek produktów i usług” – wyjaśnia Dr Ulrich Walz, Dyrektor ds. Produktu i Rynku w ZF Aftermarket.

Innowacyjna technologia Electric Blue skierowana do pojazdów elektrycznych

We Frankfurcie odbędzie się premiera nowej generacji klocków hamulcowych do pojazdów elektrycznych o nazwie Electric Blue. Ta innowacyjna technologia zmniejsza hałas podczas hamowania w pojeździe. W pojazdach elektrycznych, ze względu na brak dźwięku silnika, hałas generowany przez układ hamulcowy jest szczególnie odczuwalny. Klocki są dostarczane w pakiecie z akcesoriami tłumiącymi hałas. Poza obniżeniem poziomu hałasu, kombinacja specjalnego materiału okładziny i zastosowanie innowacyjnych niebieskich podkładek redukuje o 45% emisję pyłu powstającego w trakcie hamowania.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony