ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

Wydarzenia

TARGI

Zagraniczne

ponad rok temu  19.10.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

AS-PL Sp. z o.o. na targach motoryzacyjnych EQUIP AUTO w Paryżu

Ponad 1200 wystawców, 100 tysięcy specjalistów spotka się w sercu Paryża podczas targów motoryzacyjnych EQUIP AUTO 2017. Wystawcy dyskutować będą o technologicznych rozwiązaniach w branży, innowacjach, a także o zakresie usług posprzedażowych.

Współpracujemy z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów. Staramy się łączyć kontakty handlowe ze sprzedażą. Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty wyróżniały się jakością. Naszym celem jest umocnienie pozycji w branży – mówi Paweł Kotala – dyrektor ds. eksportu.
Oferujemy przede wszystkim alternatory i rozruszniki oraz ich części składowe. W Paryżu zaprezentujemy nasze produkty w odświeżonej formie graficznej. Pokażemy trzy linie produktowe: Economy line, Standard line i Premium line – mówi Tomasz Kaszubowski wiceprezes zarządu firmy AS-PL Sp. z o.o.

W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających i motocykli. Części podzielone zostały na trzy linie produktowe: 

 • Economy Line – to propozycja dla osób szukających optymalnej relacji ceny do jakości oferowanych produktów. 
 • Standard Line – to całkowita niezawodność i pewność rozruchu gwarantowana przez markę AS. 
 • Premium Line – to przede wszystkim towary OEM pochodzące od światowej klasy producentów, przeznaczone na pierwszy montaż, a także regenerowane rozruszniki i alternatory zawierające minimum 80% części OE.

Katalog produktów AS w tablecie

W trosce o środowisko naturalne firma AS-PL Sp. z o.o. zrezygnowała z katalogów w wersji papierowej na rzecz tabletów marki MODECOM®, które posiadają fabrycznie zainstalowaną aplikację z katalogiem produktów marki AS. Marka ta dostępna jest również w katalogu TecDoc™. Aplikacja AS-PL Catalogue ułatwia dobór odpowiednich komponentów. Można pobrać ją w sklepach Google Play™ i App Store®. 

Regeneracja przyjazna dla środowiska

Regeneracja produktów w Polsce odbywa się zgodnie z normami jakościowymi i kontrolą techniczną, tak samo jak w przypadku nowych części. Regeneracja jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Stosujemy zarówno innowacyjne rozwiązania jak i maszyny testujące kanadyjskiej firmy D&V Electronics™ (ST-16, ST-24, ALT-98, ALT-198), a także holenderskiej Motoplat™. Regeneracja jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska  – informuje Tomasz Kaszubowski – wiceprezes zarządu AS-PL Sp. z o.o.

Więcej: TUTAJ

NASZE RELACJE Z TARGÓW ZNAJDZIECIE TUTAJ oraz TUTAJ 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony