ReklamaB1 - rematec - 29.03-20.06 Mirek części

Części i regeneracja

Części i regeneracja

Wydarzenia

TARGI

Zagraniczne

10 miesięcy temu  31.07.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Organizator: Automechanika

Miejsce: Frankfurt

Data rozpoczęcia: 11.09.2018

Data zakończenia: 15.09.2018

Co pokaże ZF Aftermarket na targach Automechanika 2018?

Stoisko ZF Aftermarket numer 91 w hali 3 koncentruje się na inteligentnych rozwiązaniach i innowacyjnych produktach fot. ZF

Strona 3 z 3

Będą również dostępne informacje o niedawno uruchomionym przez ZF Aftermarket programie premiowym ZF [pro]Points. Za każdą zakupioną część marek Lemförder, Sachs i TRW warsztatom naliczane są punkty, które następnie można następnie wymienić na atrakcyjne nagrody. Program działa już w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Inteligentne rozwiązania oferują warsztatom nowe możliwości

Wysoka atrakcyjność konceptów warsztatowych świadczy o dużej świadomości mechaników co do nadchodzących wyzwań. Pojazdy są w stanie „porozumiewać się”, a ZF Aftermarket zapewni ciągłość tej komunikacji z niezależnymi warsztatami.

"Na początku może to zabrzmieć dziwnie, ale kiedy przyjrzymy się bliżej, jest to znaczący krok w przyszłość. Dzięki platformie Openmatics zrobiliśmy ten krok" - wyjaśnia Helmut Ernst, szef ZF Aftermarket.

Przedstawiane rozwiązanie oferowane przez ZF oparte jest na otwartej platformie łączącej w sieć i działającej niezależnie od producentów pojazdów. Klucz OBD zbiera i przekazuje dane i odczytuje aż 74 niezależne sygnały bezpośrednio z interfejsu OBD pojazdu, w tym m.in.: poziom paliwa, reakcje hamowania kierowcy czy też komunikaty o błędach.

"Openmatics umożliwia warsztatom oferowanie swoim klientom flotowym różnorodnych produktów i usług" - dodaje Helmut Ernst.

Networking stanowi wartość dodaną

Firma ZF Aftermarket jest członkiem Association Independent Aftermarket, Verein Freier Ersatzteilmarkt e.V. i angażuje się w szereg wspólnych działań w ramach stowarzyszenia. 

„Dla działających w ramach stowarzyszenia firm bardzo ważne jest zwracanie uwagi na obawy jakie panują wewnątrz naszej branży, tak by każdy z jej członków mógł na tym skorzystać. W naszych wspólnych działaniach przeprowadzamy kilka niezwykle interesujących scenariuszy dotyczących na przykład jakości części” – podkreśla Dr Ulrich Walz.

Aby upewnić się, że Frankfurt to nie tylko praca, odwiedzający targi mogą wziąć udział w "Mechanic Games", które odbędą się na terenie zewnętrznym AGORA znajdującym się przed halami 2, 3 i 4. Ciekawą propozycją dla zwiedzających będą tutaj e.GO-karty. 

Targi Automechanika we Frankfurt nad Menem odbędą się w dniach: od 11 do 15 września 2018 r.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony