Części i regeneracja

Części i regeneracja

Nasze rozmowy

TARGI

Zagraniczne

Wydarzenia rynkowe

miesiąc temu  16.06.2017, ~ Administrator   

Już w niedzielę milion produktów na targach poświęconych regeneracji
Strona 2 z 2

- Wszyscy wiemy, że regeneracja w branży motoryzacyjnej się zmienia wraz ze wzrastającą liczbą aut elektrycznych. Przedsiębiorcy z naszej branży muszą nabyć nowe umiejętności, a niektórzy nawet będą musieli zmienić obszar swojej działalności – mówi Evelien Feijen. - Kolejny panel dyskusyjny na targach ReMaTec 2017 będzie dotyczył właśnie tego zagadnienia. Spojrzymy na regenerację z punktu widzenia różnych branż, porozmawiamy o przeszkodach prawnych, własności intelektualnej producentów.

Z powodu rosnącej liczby wystawców z Polski zarząd ReMaTec zaangażował agencję do obsługi polskich firm, co spowodowało znaczące zwiększenie powierzchni na targach zajmowanej przez wystawców z naszego kraju.

- Zachęcamy do odwiedzenia naszych targów. Po rejestracji nasi goście zza granicy mogą liczyć na darmowy transport z lotniska. Podróż pociągiem zajmie nie więcej niż 15 minut. W przypadku problemów ze znalezieniem zakwaterowania w Amsterdamie pomożemy – podkreślają organizatorzy targów.

Przygotowania do ReMaTec 2017 idą pełną parą. Organizatorzy przygotowali dla Czytelników Nowoczesnego Warsztatu oraz portalu warsztat.pl specjalną ofertę. Każdy z Państwa może bezpłatnie zarejestrować swój udział w targach, używając kodu REM710030 na stronach targów i zaoszczędzić 40 euro.

Zachęcamy do skorzystania z tej oferty! Do zobaczenia na ReMaTec 2017.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ krasnal 1 3 miesiące temu Raczej unikam regenerowania czesci bo mam sprawdzone zamienniki delfi. Polecil mi je sasiad i wychodza sporo taniej a jakosciom nie ustepuja orginalom. Z natury jestem oszczedny wiec szukam i porownuje ceny na necie i sie to sprawdza
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony