Części i regeneracja

Części i regeneracja

Nasze rozmowy

TARGI

Zagraniczne

Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  16.06.2017, ~ Administrator   

Już w niedzielę milion produktów na targach poświęconych regeneracji
Strona 1 z 2

Ponad milion produktów, rozwiązań oraz innowacji technicznych będzie zaprezentowanych podczas targów ReMaTec 2017. Trzydniowe targi rozpoczynają się w najbliższą niedzielę w Amsterdamie. Są poświęcone szeroko pojętej regeneracji, odbywają się co dwa lata i za każdym razem są większe. Co takiego dzieje się w tej branży?

- Rzeczywiście dzieje się coś ciekawego – mówi nam Evelien Feijen z Rai Amsterdam, firmy organizującej targi. - Ludzie rozmawiają o regeneracji, interesują się nią. I nie chodzi tylko o ludzi z branży, ale także spoza - politycy, urzędnicy Komisji Europejskiej, przedstawiciele grupy państw G7. Ważne jest to, że temat regeneracji zaczyna interesować tych, którzy mają realny wpływ na politykę i obowiązujące prawo.

Na targi ReMaTec przyjeżdżają do Amsterdamu goście z ponad 70 państw z całego świata. W ofercie wystawców są m.in. wtryskiwacze, turbosprężarki, alternatory, przekładnie, powtórna obróbka elektroniczna – a więc bardzo szeroka oferta dla osób zajmujących się naprawami aut osobowych i ciężarowych. Inne tematy na targach to m.in. regeneracja w rolnictwie czy przemyśle ciężkim. Duże zapotrzebowanie na produkty regenerowane wynikają z dwóch potrzeb – zrównoważonego rozwoju z uwzględnieniem aspektów ekologicznych oraz poszukiwania produktów dobrej jakości w dobrej cenie.

To będzie już dziewiąta, rekordowa pod względem liczby wystawców, edycja targów ReMaTec. Co ważne, co czwarty wystawca będzie gościł na targach po raz pierwszy. Rozwija się więc znacząco targowa oferta. Ponad 220 wystawców już potwierdziło swój udział (o 12% więcej niż w poprzedniej edycji). Będzie to 6 tysięcy metrów kwadratowych najnowszych trendów, innowacji, rozwiązań w branży regeneracyjnej.

W programie targów są m.in. nagrody dla firm za innowacje, spotkania z ekspertami, prezentacja niezwykłych rozwiązań, m.in. w druku 3D.

David Fitzsimons, dyrektor nowopowstałej Europejskiej Rady Regeneracji (ERC) jest przekonany, że prawo wymaga zmian, które mogłyby zachęcić przedsiębiorców do większego zainteresowania tematem regeneracji. Podczas ReMaTec 2017 poprowadzi on panel dyskusyjny pt. "Jak można wesprzeć przemysł regeneracji w Europie?". Zachęca do udziału w spotkaniu wszystkich przedstawiciele branży.

- Branża regeneracyjna jest w pewnym sensie podważana przez producentów sprzętu. To oczywisty konflikt interesów. Jeśli ktoś z przedsiębiorców branży regeneracyjnej ma taki problem, powinien przyjechać na nasz panel - mówi.
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ krasnal 1 ponad rok temu Raczej unikam regenerowania czesci bo mam sprawdzone zamienniki delfi. Polecil mi je sasiad i wychodza sporo taniej a jakosciom nie ustepuja orginalom. Z natury jestem oszczedny wiec szukam i porownuje ceny na necie i sie to sprawdza
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony