Części i regeneracja

Części i regeneracja

24 dni temu  28.03.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Kalińscy z trzecią nagrodą za regenerację

To kolejna już nagroda za tę usługę. Wcześniej firmę nagrodziły m.in. Targi Kielce

Metoda regeneracji katalizatorów SCR stosowana przez „Kalińskich” została nagrodzona Złotym Medalem Grupy MTP podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej.

Na początku kwietnia tego roku odbędą się największe targi motoryzacyjne w Polsce – Poznań Motor Show, w trakcie których zorganizowane zostaną również Targi Techniki Motoryzacyjnej. Jak co edycję TTM podczas wydarzenia doceniane są najbardziej wartościowe produkty z zakresu mechaniki samochodowej. Wśród nagrodzonych produktów znalazła się również regeneracja katalizatorów stosowana przez firmę Kaliński – Układy Wydechowe. Unikalna metoda polega na wymianie znajdujących się w katalizatorach wkładach, co pozwala na przywrócenie ich sprawności. Regeneracja katalizatorów pozwala klientom zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy, nie tracąc przy tym na jakości.

- Bardzo nas cieszy, że kolejny raz doceniono naszą metodę regeneracji. Targi Techniki Motoryzacyjnej są największym i najważniejszym wydarzeniem sektora automatowe w naszym kraju i tej części Europy, wielokrotnie byliśmy ich wystawcom. Teraz możemy pochwalić się bardzo prestiżowym Złotym Medalem Grupy MTP. To już trzecia nagroda, przyznana nam w ostatnim czasie za regenerację katalizatorów. Żadna z polskich firm zajmujących się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów nie może pochwalić się takimi osiągnięciami - podsumował otrzymanie nagrody Hubert Kaliński, prezes zarządu firmy Kalinski Sp. z o.o. Sp. K.

Firma Kaliński oprócz jednego medalu ma także szanse na drugi, tym razem przyznany przez samych konsumentów. Każdy może oddać swój głos. Konkurs TUTAJ.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony