ReklamaB1 - breck 04.06-30.06 Kamila

Wyposażenie warsztatu

Nowości produktowe

Wyposażenie warsztatu

Warto wiedzieć

Budowa warsztatu od A do Z

3 miesiące temu  14.03.2019, ~ Administrator   

Światło w warsztacie? Świetnie sprawdzi się technologia LED

OSRAM LEDinspect PRO Slimline 500

Strona 1 z 2

By praca przy naprawach samochodów była wykonana właściwie, niezbędne jest oświetlenie. Często jednak do robót wykonywanych w miejscach zacienionych same sufitowe oprawy nie wystarczą. Wówczas z pomocą przychodzą wydajne, funkcjonalne i trwałe lampy inspekcyjne w technologii LED.

Właściwie dobrane przenośne oświetlenie warsztatowe pozwala na wykonywanie przeglądów i napraw bardziej komfortowo i efektywnie. Niezależnie od tego czy mechanik sprawdza podwozie pojazdu na kanale diagnostycznym, korzysta z podnośnika lub zagląda głęboko do komory silnika, lampy inspekcyjne oddadzą nieocenione usługi. Można ich używać mocując bezpośrednio do pojazdu za pomocą wbudowanego magnesu lub haczyka, co czyni je idealnym rozwiązaniem do zadań, w których trzeba mieć wolne obie ręce.

Firma OSRAM wciąż rozwija rodzinę swoich lamp inspekcyjnych. Najnowsze portfolio obejmuje produkty zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i do drobnych napraw w samochodzie. Lampy LEDinspect wyposażone są w trwałe diody o wysokiej mocy, dzięki czemu zapewniają optymalne oświetlenie w nawet najwęższych szczelinach i najtrudniej dostępnych miejscach. Dodatkową zaletą jest solidna konstrukcja, ergonomiczny kształt i obudowa odporna na zanieczyszczenia. Lampy zasilane są z baterii lub akumulatorów, dzięki czemu zapewniają wygodę podczas pracy. W zależności od modelu, produkty objęte są 2 i 3-letnią gwarancją.

OSRAM LEDinspect PRO Slimline 500 jest akumulatorową lampą warsztatową, wykonaną w technologii LED i oprawioną w solidną, aluminiową obudowę. Wysoka skuteczność świetlna zastosowanych diod o temperaturze barwowej do 6000 K zapewnia jasne, kierunkowe światło, tak ważne podczas prac naprawczych i diagnostycznych. Lampa posiada dwa tryby jasności – 250 i 500 lumenów, a jej konstrukcja umożliwia regulację nachylenia górnej części o 150°, co ułatwia doświetlenie także trudnodostępnych miejsc. Wbudowany magnes i obecny w zestawie haczyk to kolejne ułatwienie podczas prac, do których niezbędne jest użycie obu rąk. Akumulator LEDinspect PRO Slimline 500 można łatwo doładować przez port USB, a czas pracy w zależności od wybranego trybu jasności może wynieść do 4,5 h.

Dzięki elastycznemu, całkowicie obrotowemu uchwytowi teleskopowemu LEDinspect PRO Bonnet 1400 jest idealnym rozwiązaniem do poziomego oświetlenia komory silnika. Uchwyt można także zdemontować, dzięki czemu lampa może być zamocowana do maski na wbudowanym haczyku i posłużyć do oświetlenia pionowego.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Światło w warsztacie
Światło w warsztacie
Światło w warsztacie
Światło w warsztacie
Światło w warsztacie
Światło w warsztacie

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony