ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

TARGI

Zagraniczne

ponad rok temu  23.07.2018, ~ Administrator   

Miejsce: Birmingham, Wielka Brytania

Data rozpoczęcia: 04.06.2019

Data zakończenia: 06.06.2019

Automechanika Birmingham 2019

Przedstawiciele WSOP przywieźli do Birmingham najnowszą linię diagnostyczną Certus do samochodów osobowych i ciężarówek

Strona 1 z 2

Rok temu, podobnie jak w latach ubiegłych, podczas targów branży warsztatowej Automechanika Birmingham 2018 Polska była na trzecim miejscu pod kątem liczby wystawców (16), za gospodarzami (260) i firmami z Chin (98). W trzeciej edycji targów wzięło udział 500 wystawców z 26 krajów. Ponad 120 firm, na przykład Ceramex czy Wurth Electronics, wystawiło się po raz pierwszy. Targi odwiedziło 10 tysięcy osób.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi z możliwości współpracy z tak wieloma wystawcami z zagranicy, którzy mogą tu spotkać wielu dystrybutorów czy przedstawicieli warsztatów – mówił nam Simon Albert, dyrektor Automechaniki Birmingham.
Wśród polskich firm, które pojawiły się na tegorocznej Automechanice Birmingham, znalazły się: APP, CDIF/3, Euro Trade Plus, Górecki, Horpol, Kegel-Błażusiak, Keyless Protector, Kufieta, Master-Sport Automobiltechnik, M-Tech Poland, SKV, SL Turbo, Trading Automotive Parts, WSOP, WAŚ i Wesem. 
– Na tych targach szukamy dystrybutorów naszej marki na rynek angielski – mówią Tomasz Wasylewicz i Aleksander Kampka z firmy WSOP. – Nasze urządzenia pracują już na Litwie, Łotwie, w Mołdawii, Norwegii. Mamy dystrybutora nawet w Australii. Wystawiamy się na targach na całym świecie. W tym roku uczestniczymy w sześciu imprezach targowych – opowiadają przedstawiciele WSOP, którzy do Birmingham przywieźli najnowszą linię diagnostyczną Certus do samochodów osobowych i ciężarówek. WSOP szuka dystrybutorów w różnych krajach świata do kompleksowej obsługi: sprzedaży, serwisu i montażu swoich urządzeń. 

Jedyne takie targi w rodzinie Automechaniki
Targi Automechanika Birmingham od początku stawiały sobie za cel zostanie najważniejszym miejscem spotkań przemysłu motoryzacyjnego w Wielkiej Brytanii. Dlatego tym, co wyróżnia angielską edycję Automechaniki, jest fakt, że poza sektorem aftermarketu jest tu też miejsce na dział poświęcony produkcji pojazdów, gdzie wystawiają się dostawcy części na pierwszy montaż. W obu tych sektorach organizatorzy targów przygotowali bardzo bogaty program konferencji i szkoleń. Łącznie odbyło się ponad 100 różnego rodzaju spotkań i wykładów. Były też pokazy na żywo, seminaria i panele dyskusyjne.
Dominującymi tematami spotkań dla branży warsztatowej była cyfryzacja, zarówno w rozumieniu zarządzania warsztatem, kontaktu z klientami, jak i w aspekcie obsługi pojazdów nowoczesnych, „naszpikowanych” elektroniką, gdzie do serwisowania potrzeba nie tylko aktualnego oprogramowania, ale też dostępu do internetu i wiedzy. Paneliści przekonywali, że na rynku wygrają te warsztaty, które cyfrowe rozwiązania będą wdrażać bez zbędnej zwłoki. 

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Automechanika Birmingham to także ciekawa oferta dla serwisów ogumienia
Polska była na trzecim miejscu pod kątem liczby wystawców
Polski wystawca M-Tech Poland, którego oferta jest skoncentrowana na oświetleniu dla branży automotive
Firma Górecki i jej bogata oferta kołpaków samochodowych
Firma Esen z Włocławka, właściciel marki SKV, zadebiutowała na tegorocznej Automechanice Birmigham
Axes Sytem promował kolejną platformę diagnostyczną, która prezentuje całkowicie nowe podejście do diagnostyki samochodowej

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony