ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Ogumienie

nie przegap Świat Opon

ponad rok temu  05.04.2017, ~ Administrator   

Kompleksowa oferta podczas Motortec Automechanika Madrid
Strona 1 z 2

Rekordowe statystyki dotyczące liczby wystawców, gości, powierzchni wystawienniczej. Do tego bardzo pozytywne opinie przedstawicieli firm oraz osób odwiedzających targi. Tak wyglądały największe i najważniejsze targi branży warsztatowej i aftermarketowej południowej Europy – Motortec Automechanika Madrid (15-18 marca).

Wydarzenie w stolicy Hiszpanii skierowane było do przedstawicieli branży Półwyspu Iberyjskiego, Ameryki Łacińskiej oraz Afryki Północnej.

Targi Motortec Automechanika Madrid 2017 stały się główną platformą dla branży w Europie Południowej.

685 firm wystawiło się na targach prezentując 1352 marki z 27 krajów, co daje wzrost w porównaniu z poprzednią edycją o 12%. Targi odwiedziło 56448 gości, co daje wzrost o 10%. Powierzchnia wystawiennicza targów wzrosła o 23% do 39014 metrów kwadratowych netto. Na targach zorganizowanych przez IFEMA spotkali się przedstawiciele wszystkich sektorów branży aftermarket, wspólnie tworząc bardzo kompleksową ofertę.

Targowi goście i wystawcy potwierdzają, że wystawa produktów Motortec Automechanika Madrid stała się najbardziej kompletną i cenioną ekspozycją w tej części świata. Benito Tesier, prezes Brembo w Hiszpanii, podkreślał ogromną odpowiedź sektora na to wydarzenie oraz znaczącą poprawę „jakościową” gości odwiedzających targi. Natomiast Miguel Ángel Cuerno, prezes firmy ANCERA podkreślił że ludzie z branży odwiedzający targi przyjechali tu „poznawać rynek, robić interesy, nawiązywać współpracę”.

- Pokazuje to, że sektor dzisiaj jest bardziej dynamiczny niż kiedykolwiek. Z drugiej strony widzimy, że Motortec kusi i przekonuje przedsiębiorców z aftermarketu – mówi M. A. Cuerno.

Organizatorzy targów wśród czterystu losowo wybranych gości przeprowadzili ankietę. 90% z nich bardzo pozytywnie oceniło targi, podkreślając, że oferta jest „interesująca” lub „bardzo interesująca”. 20% gości opuściło targi z mocnym zobowiązaniem zakupu, a 60% uważa, że zakupu produktów z targowej oferty dokona w ciągu najbliższych 3 miesięcy.

Ana Ávila, Sekretarz Generalna CETRAA, pytana o liczne pokazy wystawców i obszerny program seminariów technicznych, podkreśla duże zainteresowanie gości podczas prezentacji i demonstracji praktycznych na żywo na swoim stoisku. Podkreśliła również "znakomitą frekwencję w wirtualnych warsztatach”, zarówno w odniesieniu do informacji technicznych o łączności z pojazdami, jak i do kalibracji systemów ADAS, które powstały we współpracy z firmą Hella.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony