ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Ogumienie

Inne

Warto wiedzieć

Wydarzenia

TARGI

Krajowe

8 miesięcy temu  23.06.2018, ~ Administrator   

Ruszyły targi ProfiAuto Show. Katowice stolicą motoryzacji! [LIVE]
Strona 1 z 2

Ryk silników, spektakularne atrakcje i ewolucje zapierające dech w piersiach. Organizatorzy ProfiAuto Show już po raz piętnasty zapraszają do centrum Katowic fanów motoryzacji oraz przedstawicieli branży i serwują im weekend pełen emocji. W tym roku stawiają na najnowocześniejsze trendy motoryzacyjne, widowiskowe pokazy i prezentacje supersamochodów - niektóre nawet… zatańczą.

Targi ruszyły. Jesteśmy na miejscu i zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego portalu przez cały weekend. Będą galerie zdjęć, a także relacje z najciekawszych stoisk!

Tegoroczne targi ProfiAuto Show organizowane są pod hasłem „Nowa Era Motoryzacji”. Odwiedzający zobaczą wszystkie najświeższe trendy elektryzujące branżę, m.in. pojazdy hybrydowe i elektryczne, stacje ładowania, fotowoltaikę. Na stoiskach 140 wystawców – najważniejszych światowych marek branży automotive – pojawią się głównie technologiczne nowinki, a całość uzupełnią multimedialne atrakcje rozrywkowe, w tym interaktywny skaner samochodu, stanowiska mappingu 3D i fotografii 3D czy trenażer strzelecki. Mechanicy, który są bardzo ważną grupą odwiedzających targi, będą mogli m.in. zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, przetestować je, a także wziąć udział w konkursach z wartościowymi nagrodami.

– W tym roku postawiliśmy na najświeższe trendy i silny zastrzyk emocji. Motoryzacja rozwija się dynamicznie, jednak nie zawsze jest nam dane stanąć „twarzą w twarz” np. z najnowszymi modelami samochodów. Chcemy, żeby fani motoryzacji mogli już po wyjściu z targów powiedzieć „po raz pierwszy widziałem to na żywo podczas ProfiAuto Show”. Dla mechaników, obok prezentacji technicznych, mamy bardzo ciekawy program szkoleń, który również koncentruje się wokół nowoczesnych rozwiązań – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

ProfiAuto Show 2018 to także widowiskowe pokazy: motocyklowe, quadów czy driftu. Zaplanowano spektakularne akrobacje, a wśród nich: Wheelie – symulator jazdy na jednym kole, Kula śmierci – akrobatyka 360 crossem w zamkniętej metalowej kuli, rzut CAR-ny – wbijanie piłki do bramki samochodem czy TaxiDrift, czyli jazda bokiem w 500-konnym BMW, podczas której uczestnicy będą mogli zobaczyć świat przysłonięty kłębami dymu z pozycji pasażera. Sprawdzić będzie się można także korzystając z symulatora Rosomaka – kołowego transportera opancerzonego. Z kolei w dynamicznych i widowiskowych pokazach FMX na placu przed Spodkiem wystąpią najlepsi europejscy zawodnicy, w tym Bartek Ogłaza - gwiazda światowego formatu i najbardziej doświadczony zawodnik freestyle motocross w kraju.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony