ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

TARGI

Zagraniczne

6 miesięcy temu  15.03.2019, ~ Administrator   

Miejsce: Pekin, Chiny

Data rozpoczęcia: 21.03.2019

Data zakończenia: 24.03.2019

Targi AMR w Pekinie już wkrótce. Nowe strefy i pawilon niemiecki!

Fot. Piotr Szponar

Targi odbędą się w dniach 21-24 marca w Pekinie. To jedno z największych wydarzeń branży napraw samochodów w Azji. W targach regularnie bierze udział ponad 90% krajowych producentów części i urządzeń do wyposażenia serwisów.

My również, podobnie jak w latach poprzednich, będziemy uczestniczyć w tych targach. Będą relacje i fotogalerie. Zapraszamy do odwiedzania portalu.

Przemysł motoryzacyjny w ostatnich latach w Chinach bardzo się rozwija, a to głównie za sprawą coraz większej liczby aut będących w prywatnym posiadaniu obywateli tego kraju. Miejscowy rynek zgłasza coraz większe zapotrzebowanie na usługi w zakresie serwisowania aut przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii

Na targach wystawi się 1300 firm na powierzchni 120 tysięcy metrów kwadratowych. Działy to m.in. wyposażenie warsztatu, części zamienne, diagnostyka, kosmetyki samochodowe. W tym roku na targach wystawią się m.in. 3M, Axalta, Cosber, Gulf, SATA - łącznie ponad 8000 brandów z całego świata, m.in. Grecji, Włoch, Korei, Malezji czy Stanów Zjednoczonych.

W tym roku na targachzadebiutuje sektor niemiecki. Organizatorzy podkreślają, że to doskonała dla miejscowych klientów okazja, by w jednym miejscu spotkać ważne, europejskie firmy z branży motoryzacyjnej. W pawilonie tym wystawią się m.in. B-Tec, Eurolub, Hawek, Orap, Voltronic czy Weicon.

- Rynek aftermarketowy w Europie funkcjonuje bardzo sprawnie. Jest w pewnym sensie wzorem. Chcemy dać możliwość naszym gościom zajrzenia do tego rynku, stąd decyzja o powstaniu wyczekiwanego przez klientów sektora niemieckiego – mówi Fiona Chiew, dyrektor zarządzający Messe Frankfurt w Chinach, jeden z głównych organizatorów targów.

Organizatorzy zapowiadają nowy sposób nawigacji w halach wystawienniczych i rozmieszczania wystawców, dzięki czemu ma być wygodniej dla odwiedzających. Więcej informacji o targach na www.amr-china.cn.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony