Strona www.lauber.pl zaprojektowana została zgodnie z aktualnymi trendami
Firma Lauber odświeżyła wygląd swojej strony internetowej. Nowa witryna jest zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami i oczywiście dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Strona dostępna jest pod adresem www.lauber.pl.
Strefa mechanika rozwiewa wszelkie wątpliwości
Nowa strona internetowa Lauber to prawdziwe kompendium wiedzy na temat produktów oferowanych przez firmę. Mechaników szczególnie powinna zainteresować zakładka „strefa mechanika”, w której znalazły się filmy szkoleniowe, instrukcje montażu czy informacje na temat skupu i kryteriów przyjęcia rdzeni.
Jeśli ktoś ma wątpliwości, jakie warunki musi spełnić używany alternator, rozrusznik, zacisk hamulcowy czy wtryskiwacz CR, aby został przyjęty jako rdzeń przy zakupie nowego produktu, wystarczy, że zajrzy do strefy mechanika na www.lauber.pl, gdzie wszystko zostało objaśnione w przejrzysty i czytelny sposób.
Oczywiście na nowej stronie publikowane będą także informacje o nowościach w ofercie.
Lauber dostępny jest także na YouTube
Wspomniane wcześniej filmy szkoleniowe można znaleźć także na kanale Lauber na portalu YouTube. Warto zwrócić uwagę na to, że jeden z filmów – ten dotyczący regeneracji wtryskiwaczy common rail – cieszy się wyjątkowo dużą popularnością. Do dzisiaj obejrzano go ponad 500 tysięcy razy. Z pewnością jest to kanał na YouTube, który każdy mechanik powinien subskrybować.
24 lata doświadczenia w regeneracji
Publikacja nowej strony internetowej jest dobrą okazją do odświeżenia wiedzy na temat Lauber. Firma, jako jedna z pierwszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, już w 1994 roku rozpoczęła regenerację części samochodowych. Przez ten czas zarówno w strategii, jak i w oferowanych produktach oraz usługach nastąpiło wiele zmian. Zaczynając od regeneracji części układu elektrycznego silnika, tj. alternator i rozrusznik, stopniowo rozszerzyła asortyment produktów podlegających fabrycznej regeneracji. Obecnie fabryka Lauber w Słupsku jest jedną z największych tego typu w Polsce.
Firma stale dba o to, aby zachowywać wysoką jakość produktów i usług. Wdrażając najbardziej restrykcyjne normy stosowane przez potentatów na całym świecie, Lauber uzyskał certyfikat APRA (Automotive Parts Rebuilders Association – Stowarzyszenie Regenerujących Części Motoryzacyjne). Zgodnie z definicją APRA: „regeneracja oznacza odbudowę używanej części pojazdu zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami sztuki inżynierskiej, tak, że funkcjonalnie odpowiada ona części nowej”. Dokładnie taką samą dewizą kieruje się Lauber, przeprowadzając proces fabrycznej regeneracji.
Komentarze (0)