Inne

Inne

ponad rok temu  23.08.2012, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Nowości od Bosch na targach Inter Cars

Żarówki Trucklight Maxlife 24V
Trucklight Maxlife 24V to linia produktów do zadań specjalnych. Żarówki te odznaczają się nie tylko niższym zużyciem prądu, ale i wyższą trwałością, co ogranicza ryzyko awarii oświetlenia i nakłady związane z wymianą. Wyjątkowa konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały użyte do produkcji doskonale sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach eksploatacji oraz przy różnym stanie dróg. Na wydłużenie czasu eksploatacji i większą trwałość żarówki wpływ ma optymalizowana struktura materiału żarnika wolframowego, osiągnięta metodą obróbki wysokotemperaturowej, a polepszony skład wypełniającego gazu oraz jego większe ciśnienie, jak również zwiększona stabilność żarnika (dzięki zastosowaniu dodatkowych elementów mocujących) znacznie zwiększają odporność żarówki na drgania i wibracje.

Trucklight Maxlife to program żarówek 24V dla wszystkich, którzy chcą efektywnie i ekonomicznie eksploatować flotę pojazdów użytkowych. Restrykcyjna kontrola procesu produkcji gwarantuje stałą, wysoką jakość i niezawodność, dzięki czemu żarówki Trucklight Maxlife są wyjątkowo odporne na drgania. Pozwala to ograniczyć do minimum kosztowne i czasochłonne przestoje spowodowane koniecznością wymiany przepalonych żarówek.

image_gallery

Nowa wersja programu ESI[tronic] 2.0
ESI[tronic] firmy Bosch, wiodący na świecie program dla warsztatów, otrzymał zmienioną koncepcję obsługi, bardziej uporządkowaną. Nowy interfejs programu ESI[tronic] 2.0 pozwala użytkownikowi szybciej dojść do celu, wystarczy kilka kliknięć myszy. Po jednoznacznym zidentyfikowaniu pojazdu użytkownik, poprzez punkty menu „Diagnoza/Przegląd systemów”, przechodzi bezpośrednio do diagnostyki pojazdu. W oknie z wyszukanymi systemami zobaczy on wszystkie, tematycznie i przejrzyście uporządkowane sterowniki oraz przypisane im zapamiętane usterki. W nowej wersji programu istnieje możliwość szybkiego przechodzenia między różnymi typami informacji za pomocą bezpośrednich linków, tzw. shortcuts. Przykładem jest przejście z poziomu diagnozy sterowników do poziomu wyszukiwania usterek (i w drugą stronę).

Aktualizacji programu ESI[tronic] 2.0 dokonywać można regularnie poprzez internet, dzięki czemu warsztat pracuje zawsze z najbardziej aktualnymi danymi.

Posługiwanie się testerem KTS wyposażonym w program ESI[tronic] 2.0 jest wyraźnie prostsze, szczególnie przy pracach serwisowych. Użytkownik może teraz przejść z diagnozy sterowników, gdzie odczytał zapisane usterki, bezpośrednio do poziomu wyszukiwania niesprawności, a stąd – do poziomu badania komponentów. Mechanik otrzymuje w efekcie odpowiednie informacje na temat uszkodzenia lub systemu, którym akurat się zajmuje. Gdy przejdzie do katalogu części w celu wyszukania części zamiennej, to dane identyfikacyjne pojazdu zostają przekazane, ponieważ nawet katalog pracuje z tym samym interfejsem.

 

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony