Pojazdy użytkowe

ponad rok temu  14.03.2011, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Opis stanowiska:
Maszyny Volvo pracują pod nadzorem komputerów pokładowych, współpracujących ze skomplikowanymi układami hydraulicznymi. Praca na ww. stanowiskach jest idealnym miejscem dla doświadczonych inżynierów, techników i mechaników, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z maszynami budowlanymi.

Nasze oczekiwania:
Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w serwisie maszyn budowlanych, rzetelności oraz zamiłowania do ciężkiej, ale ciekawej i samodzielnej pracy z najnowocześniejszymi maszynami budowlanymi. Poszukujemy kandydatów którzy posiadają zdolność do harmonijnej współpracy z użytkownikami maszyn, posiadają prawo jazdy oraz umiejętności obsługi komputera.
Preferujemy kandydatów, którzy potrafią wykazać się dobrą organizacją pracy, rzetelnością, dobrą komunikacją oraz posiadają umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowania do standardów korporacyjnych.

Oferujemy:
Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w środowisku korporacyjnym w jednej z najszybciej rozwijającej się firm w branży. Wspieramy samodzielność w prowadzeniu powierzonych projektów. Zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny, opiekę medyczną, wszystkie niezbędne do pracy narzędzia.

Volvo zatrudnia około 75 tysięcy pracowników na całym świecie.
W Polsce pracuje dla Volvo już ponad 1000 osób, głównie we Wrocławiu, przy produkcji autobusów i maszyn budowlanych oraz tworzeniu oprogramowania komputerowego.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o.
Aleja Katowicka 215
05-831 Młochów

lub e-mailem: kadry@volvo.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na podany adres lub e-mail z dopiskiem w tytule „Mechanik Serwisu” Poznań

Komentarze (0)