Firma TRW Automotive Aftermarket opublikowała dane dowodzące, że jeden na trzy pojazdy w Europie jest wyposażony w co najmniej jeden element układu kierowniczego TRW.
Firma inwestuje znaczne środki w badania i rozwój, stale prowadząc prace nad coraz wytrzymalszymi i lżejszymi materiałami. Efektem tego jest m.in. nowatorska konstrukcja sworznia kulowego, który może przyjąć na siebie o 15% większe obciążenia w stosunku do projektów konkurencyjnych. Element jest również mniejszy, co wiąże się z dodatkową korzyścią zredukowanej wagi i przestrzeni potrzebnej na jego montaż.
Specyfikę oferty Corner Module obrazują przygotowane przez TRW najnowsze filmy. Dowiadujemy się z nich m.in. w jaki sposób firma świadczy usługi i wprowadza na rynek innowacje, jak wygląda proces regeneracji części oraz jak bardzo korzystny wpływ na środowisko oraz bezpieczniejszą i wydajniejszą jazdę ma wykorzystanie innowacyjnych, lżejszych materiałów (film można obejrzeć pod adresem: https://www.trwaftermarket.com/CornerModuleTV/).
- Za sprawą ciągłego rozwoju technologii jak i metodologii regeneracji, tylko w ciągu ostatnich pięciu lat firma TRW przyczyniła się do redukcji emisji CO2 do atmosfery o blisko 22000 ton, co stanowi równowartość emisji powstałej w wyniku przebycia 133 750 000 kilometrów bądź masy 900 załadowanych ciężarówek – mówi Michael von Linden, International Remanufacturing Leader w TRW.
Firma posiada w ofercie ponad 1300 regenerowanych części do układów kierowniczych.
- Jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji posiadając spółkę matkę, która opracowuje
i wytwarza technologie, na których opierają się nasze części – dodaje von Linden. - Cała ta wiedza i doświadczenie umożliwiają nam stworzenie oferty regenerowanych części, które są dosłownie jak nowe. Ten sam standard, ta sama wydajność, taka sama gwarancja.
Komentarze (0)