BLACHARZ SAMOCHODOWY

Dam pracę

Miejsce pracy: BYTOM, ul. Sikorskiego 9

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osoby na stanowisko: Blacharz samochodowy
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym na umowę o pracę
  • Praca na dwie zmiany: I zmiana 7:00-15:00; II zmiana 14:00-21:00

Poszukujemy osób:

  • znających branżę, posiadających umiejętności i doświadczenie na stanowisku Blacharza
  • komunikatywnych
  • pracowitych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

CV z aktualnym zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych, prosimy wysyłać na adres hanna.czajka@toyota-bytom .pl .  W temacie prosimy podać  informację na temat preferowanego stanowiska pracy. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"