Mechanik samochodowy Toruń

Dam pracę

Zakres obowiązków

Dla naszego klienta, stabilnej i rozwijającej się od lat firmy z siedziba w Toruniu poszukujemy obecnie:

Mechanika Samochodowego

Jakie byłby Twoje obowiązki?

Naprawa aut w tym:

  • wykonywanie napraw mechanicznych samochodów francuskiego koncernu motoryzacyjnego o zasięgu światowym
  • wykonywanie przeglądów.
  • dodatkowe obowiązki jak naprawa np. skrzyni biegów zależne od umiejętności
  • przeglądy przed wydaniem nowych samochodów klientom

Czego oczekujemy?

  • wyksztalcenie zawodowe najchętniej o profilu Mechanik bądź pokrewne techniczne
  • wysokiej kultury osobistej, terminowości i dobrej komunikacji

Wymagania

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • jeśli jesteś po szkole i nie masz doświadczenia – zdobędziesz je u nas!
  • pracę w godzinach „biurowych” od godziny 9.00 do 17.00 (plus jedna sobota w miesiącu)
  • wynagrodzenie podstawowe do 4800 zł netto (przy przerobie 180 RBG)
  • szkolenia pracownicze, możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • stabilna, jednozmianowa prace z możliwością rozwoju
  • dobra atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • pełne, profesjonalne wyposażenie stanowiska pracy

Oferta

Zainteresowany? Aplikuj - https://motivahr.elementapp.ai/career/job-offer/8f8dfc3a-6643-4431-9ef2-25769a6c7446 lub mail a.zalewska@motivahr.pl