Młodszy Menedżer Projektu

Dam pracę

Miejsce pracy: Warszawa, Cząstków Maz.

Dział: Międzynarodowe Biuro Wsparcia Projektów i Zarządzania Wiedzą W związku z rozwojem zespołu menadżerów projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Młodszy Menedżer Projektu

OPIS STANOWISKA:

Realizacja zadań wsparcia projektów realizowanych przez spółki grupy Inter Cars w zakresie:

  • pełnienia roli koordynatora w procesie obiegu faktur w DocuSafe
  • wspierania pomysłodawców w procesie przygotowania ich pomysłów na etapie inicjowania wraz z bieżącą współpracą z zespołami z pionu IT
  • koordynowanie/realizowanie w roli Młodszego Menadżera wybranych pomysłów kategorii Działowych
  • dbanie o informowanie organizacji o uruchomionych / zakończonych projektach

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • otwartość i dużą chęć do nauki;
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania sobą w czasie;
  • komunikatywny język angielski;
  • wysokie umiejętności w zakresie komunikacji;
  • nastawienie na pracę zespołową oraz zadowolenie z ciągłej współpracy z różnych osobami w ramach wielu odmiennych zadań;
  • zdolności analityczne, dokładność pracy z MS Excel;
  • skuteczność działań, samodzielność, systematyczność;

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • szkolenia z Zarządzania Projektami, MS Project;
  • świetną atmosferę pracy zespołowej oraz nowoczesne narzędzia pracy;
  • ciekawą, różnorodną i samodzielną pracę;
  • dofinansowanie nauki i szkoleń ;
  • poznanie wielu wyjątkowych indywidualności w przekroju całej organizacji ;
  • możliwości rozwoju własnych umiejętności w ramach ścieżki kariery Zarządzanie Projektami

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A. z siedzibą przy ul. Powsińskiej 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania