FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Młodszy Specjalista ds. Reklamacji

Data dodania: ponad rok temu  18.10.2016, odsłon: 447

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy: Swobodnia 35, Zakroczym

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Reklamacji

OPIS STANOWISKA:

  • Sprawna, efektywna i nie budząca protestów obsługa reklamacji
  • Weryfikacja techniczna i merytoryczna zasadności przyjętych reklamacji
  • Prawidłowe wykluczanie braków i uszkodzeń towarów
  • Przestrzeganie terminowej weryfikacji zasadności reklamacji

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Znajomości budowy pojazdów mechanicznych
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
   Dodatkowe atuty:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie warsztatowe z zakresu naprawy i obsługi pojazdów samochodowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

KANDYDATOM OFERUJEMY:

Osobom spełniającym powyższe wymagania, zaangażowanym oraz chcącym podjąć pracę w naszym zespole oferujemy wsparcie we wdrożeniu do obowiązków, pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku, udział w interesujących projektach oraz możliwość rozwoju zawodowego, możliwość realizacji własnych pomysłów. Pracę w dużej stabilnej Grupie Kapitałowej Inter Cars S.A.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

do góry strony