Młodszy Specjalistads. Rozwoju Produktu

Dam pracę

Miejsce pracy:
Cząstków Mazowiecki

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Produktu

OPIS STANOWISKA:

  • Katalogowanie części do samochodów ciężarowych
  • Obsługa zgłoszeń w programie Service Desk

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Znajomości budowy samochodów ciężarowych - warunek konieczny
  • Znajomości rynku motoryzacyjnego z zakresu pojazdów ciężarowych
  • Myślenia analitycznego
  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Komunikatywności
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAFO

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Stabilną i ciekawą pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Rozbudowany pakiet narzędzi do pracy na stanowisku

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A. z siedzibą przy ul. Powsińskiej 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.