Ogłoszenie - praca dla doradcy technicznego

TEXA jest gwarantem innowacji oraz niekwestionowanym liderem na rynku motoryzacyjnym w zakresie wielomarkowych narzędzi diagnostycznych, analizatorów spalin oraz stacji obsługi klimatyzacji. Działa w ponad 70 krajach na całym świecie i zatrudnia aktualnie około 450 pracowników. Posiada liczne filie i oferuje pracę w dynamicznym i otwartym zespole. Aktualnie poszukujemy pracowników do działu technicznego. Szukamy ludzi otwartych, elastycznych, którzy z entuzjazmem podchodzą do wyznaczonych zadań.
Doradca Techniczny
Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: śląskie
Numer referencyjny: Doradca Techniczny

Opis stanowiska:

udzielanie profesjonalnego wsparcia technicznego mechanikom w zakresie diagnostyki samochodów osobowych oraz ciężarowych
dostarczanie wsparcia podczas rozmów telefonicznych oraz zdalnych sesji internetowych
rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem diagnostycznym na PC klienta
wsparcie dla doradców technicznych dystrybutorów bieżąca
współpraca z poszczególnymi działami oraz centralą firmy

Wymagania:

wykształcenie o profilu technicznym
doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku elektryka samochodowego
znajomość branży motoryzacyjnej/warsztatowej, w szczególności samochodowych systemów sterownia znajomość komputera oraz pakietu MS Office znajomość języka angielskiego lub włoskiego w stopniu komunikatywnym
prawo jazdy kat. B
komunikatywność
łatwość nawiązywania kontaktów
umiejętność pracy w zespole
umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
Pracę w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Szczegółowe informacje oraz możliwość aplikacji TUTAJ