specjalista ds produktu - akcesoria ( jęz angielski)

Dam pracę

Miejsce pracy:
Cząstków Maz

Dołącz do naszego zespołu - poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
specjalista ds. produktu - akcesoria (jęz. angielski)

OPIS STANOWISKA:

  • wprowadzanie nowych producentów do bazy, wprowadzanie i rozliczanie umów / CRM
  • wprowadzanie opisów i zdjęć w bazie produktowej / e- commerce
  • zmiany i uzupełnianie opisów produktów istniejących w
  • współpraca z dostawcami w zakresie pozyskiwania zdjęć i opisów
  • współpraca z pracownikami filii -zapytania produktowe
  • obsługa zamówień

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Znajomości rynku motoryzacyjnego
  • Myślenia analitycznego
  • Mile widziana znajomość podstaw HTML
  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobrych zdolności interpersonalnych
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na negocjacje z dostawcami
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na bazach danych oraz znajomość systemu SAFO

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej
  • Wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars s.a. z siedzibą przy ul. Powsińskiej 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania