Specjalista ds. Zamówień Indywidualnych

Dam pracę

Miejsce pracy: Czosnów

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Zamówień Indywidualnych

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa zgłoszeń w programie ServiceDesk filii polskich jak i zagranicznych
  • Realizowanie oraz koordynacja zamówień ekspresowych składanych przez filię

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Znajomości w mowie i piśmie języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Komunikatywności i dobrej organizacji pracy
  • Znajomość SAFO mile widziana

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Przeszkolenie
  • Ciekawą i samodzielną pracę
  • Możliwości rozwoju własnych umiejętności
  • Dofinansowanie nauki i szkoleń

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A. z siedzibą przy ul. Powsińskiej 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania