Sprzedawca

Dam pracę

Do oddziału w Pruszczu Gdańskim poszukujemy Sprzedawcy

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych,
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach,
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Znajomość rynku motocyklowego będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności w pozyskiwaniu wiedzy technicznej
  • Doświadczenia w kontaktach z klientami
  • Umiejętności obsługi takich programów jak: pakiet MS Office, środowisko Windows
  • Otwartości i elastyczności na nowe wyzwania
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia powiązaną z wynikami
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wybranych stanowiskach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”