Części i regeneracja

2 miesiące temu  24.11.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

14 nowych cewek zapłonowych DENSO

DENSO rozszerzyło ofertę cewek zapłonowych o 14 nowych numerów katalogowych, które mają 1649 zastosowań i zastępują 21 numerów części OE.

Nowe cewki zapłonowe DENSO mają zastosowanie w niemal 33 milionach pojazdów, szczególnie w wyższych modelach aut na rynku europejskim. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższej tabeli:

Cewki zapłonowe DENSO przeznaczone na rynek wtórny wykorzystują te same, zaawansowane technologie, które są stosowane do produkcji części OE. Program obejmuje jednobiegunowe cewki zapłonowe (COP) zapewniające podwójną iskrę w systemie bezrozdzielaczowym, blokowe cewki zapłonowe, cewki zapłonowe w instalacjach z rozdzielaczem oraz cewki cylindryczne (prętowe). Każda z nich została zaprojektowana przez DENSO w taki sposób, by zapewnić optymalne działanie i łatwy montaż. Ulepszona wydajność magnetyczna cewki szybciej generuje wysokie napięcie, przyczyniając się do oszczędności energii.

DENSO jest liderem w technologii bezpośredniego zapłonu i ściśle współpracuje z producentami pojazdów na całym świecie. Firma opracowała pierwszą w przemyśle samochodowym, niewielką, cylindryczną cewkę zapłonową. DENSO jest również pionierem w zakresie mikroobwodów sterujących oraz diagonalnych uzwojeń indukcyjnych. Te oraz inne przełomowe konstrukcje stosowane w cewkach zapłonowych DENSO dla rynku wtórnego zapewniają niezawodne, skuteczne działanie zapłonu podczas każdej podróży.

Więcej informacji o cewkach zapłonowych DENSO można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie

www.denso-am.eu/pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Artykuł nadesłany

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony