Wydarzenia

2 miesiące temu  18.03.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

250 oszyldowanych warsztatów NexusAuto w Polsce

Organizatorem sieci NexusAuto w Polsce jest Nexus Automotive Central Europe. To istotny element Nexus Automotive International S.A. z centralą w Szwajcarii. Globalnie Nexus to 164 dystrybutorów w 139 krajach na całym świecie, a partnerami jest kolejnych 90 dostawców – producentów części motoryzacyjnych, narzędzi, olejów itd.

W samej Polsce jest już obecnie ponad 290 warsztatów w tzw. procesie, czyli zarówno w pełni zrzeszonych, jak i tych w trakcie przyłączania. Na 250. z nich właśnie pojawiły się szyldy – to warsztat Centrum Motoryzacji Tomczak z Ciechanowa. Jego szef Adam Tomczak jest przedstawicielem młodszego pokolenia mechaników, ale przejął prowadzenie warsztatu po dziadku i ojcu. Firma istnieje już od 1960 roku.
Tak bogate doświadczenie przyczyniło się do utworzenia w 2003 r. marki Tomczak AT – automatyczne skrzynie biegów. Jako nieliczni w Polsce wykonują serwis i naprawę automatycznych skrzyń biegów – wszystkich, bez względu na typ czy model. Ofertę uzupełniają takie usługi, jak: naprawa i serwis silników wszystkich typów, naprawa zawieszeń, w tym pneumatycznych, naprawa i serwis układu klimatyzacji, dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów, płukanie układów wspomagania kierownicy servomatik, naprawa układów hamulcowych, diagnostyka komputerowa wszystkich układów elektronicznych, naprawa alternatorów i rozruszników, regeneracja tylnych belek, zbieżność/geometria pojazdów w technologii 3D, naprawa manualnych skrzyń biegów i mostów napędowych, naprawa układów wtryskowych Diesla systemów Bosch i Delphi, wymiana sprzęgieł łącznie z DSG, naprawa elektroniki samochodowej i chip tuning.
Prywatnie Adam Tomczak jest szczęśliwym mężem i ojcem 2 synów ze sporymi nadziejami na bycie czwartym pokoleniem w motoryzacyjnej rodzinie Tomczaków.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony