ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Wydarzenia

9 miesięcy temu  08.03.2018, ~ Administrator   

30 lat na rynku! Co jest kluczem do wieloletniej działalności warsztatu?

– Sednem sprawy jest kontakt z klientem. Jego satysfakcja jest dla nas istotna. Być może dlatego klienci pozwalają nam tak długo być na tym rynku – mówi Janusz Zachorski, współwłaściciel serwisu Zachorscy w Kutnie. Znajduje się on w strefie ekonomicznej, tuż przy zjeździe z autostrady A1. To wszystko ma znaczenie, stąd też bowiem m.in. duża liczba klientów, ale najważniejsze zdaje się być co innego. Ustawiczny rozwój. – Nasi pracownicy są na szkoleniach co najmniej 10 razy w roku – dodaje Jerzy Zachorski, drugi współwłaściciel.

Zachorscy to znana marka w niewielkim Kutnie. Praktycznie wszyscy mieszkańcy miasta nazwisko to kojarzą z motoryzacją. – Mamy bardzo szeroki wachlarz usług i produktów. W jednym miejscu zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych. Jesteśmy dilerem marki Citroën, prowadzimy serwis mechaniczny z autoryzacją Citroëna i marki Bosch, bo należymy do sieci Bosch Car Service. Mamy też okręgową stację kontroli pojazdów, serwis blacharsko-lakierniczy i myjnię z obsługą oraz samoobsługową – dodaje trzeci ze wspólników, Artur Zachorski.

Chcesz dowiedzieć się więcej o autoryzacji Bosch? Zapraszamy do kontaktu.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

 • 9
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Chris 2 9 miesięcy temu Witam, kolega Manx ma rację , tu bardziej chodzi o reklamę Boscha ...
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Manx 1 9 miesięcy temuocena: 100%  Warsztatów z ponad 30 letnią działalnością znam trochę więcej i nikt nie robi z tego większego rozgłosu. Podam najbardziej znane mi przykłady z okolicy Edka Wolskiego właściciela Auto TipTop 35 lat działalności serwisu w Poznania czy Józia Wachego z firmy Auto Wache z Baranowa koło Poznania. Panów Smorawińskiego czy Polody którzy prowadza serwisy od kiedy pamiętam a jestem już dobrze po 50-ce. Myślę że takich serwisów jest sporo tylko nikt z nich się nie chwali: bo szczęśliwi czasu nie liczą. Myślę że warto było by o nich wspomnieć bo jest to na prawdę w dzisiejszych czasach sukces, gdzie przeciętny okres działalności to od 5- 10lat.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony