Wydarzenia

5 miesięcy temu  23.06.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Akademia Quartz dla profesjonalistów

Blisko 100 mechaników, przedstawicieli niezależnych warsztatów motoryzacyjnych, pod koniec maja wzięło udział w szkoleniu Akademia Quartz Professional. To pierwsza edycja tego programu dedykowana ekspertom branżowym.

Najważniejszym punktem spotkania były interaktywne szkolenie i quiz dla uczestników prowadzony przez najpopularniejszego mechanika w Polsce – Adama Klimka, a także Andrzeja Husiatyńskiego, eksperta TotalEnergies. Po sesji obejmującej 10 zagadnień – których omówienie kończyło się rundą pytań – trzem najlepszym uczestnikom wręczono nagrody specjalne, a wszyscy otrzymali firmowe upominki z logo TotalEnergies oraz certyfikaty z autografem Adama Klimka.
Szkolenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem jeszcze przed samym wydarzeniem i nie zawiodło oczekiwań, a w opinii wielu mechaników pozwoliło nie tylko usystematyzować, ale także rozbudować dotychczasową wiedzę. Akademia Quartz Professional była dla wszystkich doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i rozmów o produktach olejowych, rynku i motoryzacji. 
– Tego typu spotkania mają na celu ugruntowanie wiedzy technicznej poprzez zwrócenie uwagi na to, jak istotną rolę odgrywają środki smarne w motoryzacji oraz jak restrykcyjne normy muszą spełnić, aby sprostać olbrzymiemu postępowi technologicznemu i rygorystycznym wymaganiom współczesnych silników. Dla nas, jako organizatorów, niezwykle cenne są także wrażenia mechaników. Na podstawie opinii uczestników możemy stwierdzić, że były one bardzo pozytywne – podsumowuje wydarzenie Stefan Przeniosło, dyrektor marketingu TotalEnergies Marketing Polska.
Wśród osób biorących udział w wydarzeniu przeważały zdania, że interaktywna formuła, w ramach której mogą na bieżąco weryfikować swoją wiedzę i rywalizować o nagrody, wciąga i jest atrakcyjniejsza od zwyczajnych szkoleń czy prezentacji. Każdy z mechaników doskonale orientuje się w podstawach doboru środków smarnych, jednak informacje o najnowszych technologiach olejowych przekazywane bezpośrednio przez producenta, do tego w tak przystępnej formie, są niezwykle cenne.

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony