Części i regeneracja

Marketing w warsztacie

miesiąc temu  20.05.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Aktualizacja wyszukiwarki produktów NGK SPARK PLUG

Światowy lider w dziedzinie zapłonu i czujników zaktualizował wyszukiwarkę części do zastosowań w pojazdach czterokołowych. Dostępny w ponad 40 językach e-katalog umożliwia klientom z całego świata dostęp do kompleksowego portfolio części zapłonowych i elektroniki samochodowej na rynku wtórnym.

Rosnąca migracja klientów do platform cyfrowych w poszukiwaniu części zamiennych dała firmie NGK SPARK PLUG duże możliwości umocnienia swojej działalności w internecie. Firma skorzystała z doświadczenia TecAlliance, której katalog TecDoc jest uznanym na całym świecie standardem jakości na rynku części zamiennych. Z pomocą zespołu TecAlliance specjaliści NGK SPARK PLUG zaktualizowali wyszukiwarkę części, która zapewnia klientom doskonałe wyniki pod względem dostępności, elastyczności i łatwości obsługi. Nowy e-katalog wykorzystuje znane na rynku standardy TecDoc, zapewniając efektywne zarządzanie danymi i dostępność 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

- Zaktualizowana wyszukiwarka części jest kolejnym krokiem w kierunku cyfryzacji naszej firmy - mówi Frank Massia, Dyrektor Marketingu Aftermarket EMEA, NGK SPARK PLUG EUROPE GmbH.

- Nasz nowy e-katalog umacnia naszą obecność w świecie cyfrowym, zapewniając naszym globalnym klientom nowoczesną i intuicyjną formę wyszukiwania. Oferuje ona kompleksowe dane produktów, które są regularnie aktualizowane i łatwe w zarządzaniu. Zastosowane modyfikacje zwiększają już i tak wysoki poziom satysfakcji i lojalności naszych klientów.

Nowe, łatwe w użyciu narzędzie do wyszukiwania sprawia, że znalezienie odpowiedniej części zamiennej staje się prostą procedurą, a wszystkie produkty dla konkretnego pojazdu są wyświetlane na jednej stronie. Korzyści z aktualizacji obejmują interaktywne przeglądanie katalogu, stale aktualizowane danych oraz znormalizowane opisy pojazdów i produktów. Nowy e-katalog dzięki zaktualizowanej tablicy rozdzielczej oraz graficznemu wyszukiwaniu produktów jest niezwykle intuicyjny dla użytkowników, co zapewnia szybką i skuteczną identyfikację danego pojazdu i powiązanej z nim części Aftermarket. Zaktualizowana wyszukiwarka znajduje się na stronie www.ngkntk.com, a dostęp do niej można uzyskać poprzez kliknięcie w przycisk "Wyszukiwarka produktów” umiejscowiony w prawym górnym rogu strony. E-katalog został dodatkowo zoptymalizowany pod kątem przyjaznego interfejsu dla telefonów komórkowych.

Fot. NGK

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony